• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

O'capi Coffee

Adres :

Atatürk Mahallesi Desen Sokak No: 6 İzmir » Tire

Sektör :

Yetkili Kişi :

Büşra Tunca

Web Sitesi :

E-Posta Adresi :

[email protected]

Whatsapp 1:

0 (554) 903 96 12

Whatsapp 2:

0 (541) 539 39 67

O’capi Coffee firması olarak birmilyonnokta.com sitesi üyesi olup sizlere online bir şekilde de hizmet vermeye devam etmekteyiz. İzmir yeme içme ve eğlence alanında hizmet veren firmamız O’capi Coffee olarak sunduğumuz hizmet çeşitliliği ile tanınmaktayız. Sizlere sunduğumuz bu kaliteli hizmeti eşsiz bir manzara eşliğinde, adeta görsel bir şölen şeklinde alabilirsiniz. Çok çeşitli bir hizmet menüsü sunan firmamız sizlerin güzel zaman geçirmesi için özveri ile çalışmaktadır. Günlük hayatın yorgunluğunu üzerinizden atmanız için çok çeşitli kahve seçenekleri sunmaktayız.

Sizlere sunduğumuz kahve ve diğer ürünlerimizde sizler için en üst kalitede kahve çekirdeklerini tercih etmekteyiz. Sizlere sunduğumuz tüm hizmetler müşteri odaklı olup sizlerin istek ve talepleri doğrultusunda şekillenmektedir. Bu sebeple sizlerin memnuniyeti bizler için oldukça büyük bir önem arz etmektedir. Firma olarak sunduğumuz hizmetlerde hijyen ve sağlık kontrolörlerine de katı bir şekilde uyumaktayız. Bizler ile birlikte çalışan tüm arkadaşlarımız da bu durumun farkında olup bizler gibi hijyen kurallarına katı bir şekilde uymaktadır.

Müşteri odaklı çalışan firmamız sizlerin memnuniyeti için sunduğu tüm hizmetleri sizlerin istek ve talepleri doğrultusunda şekillendirmektedir. Ürünlerinizde de kullandığımız tüm malzemelerde en üst kalite ürünler olmakla beraber alanının en iyisidir. Bu sebeple sunduğumuz tüm ürünler insan sağlığı açısından hiçbir tehlike yaratmamaktadır. Siz de sizlere sunduğumuz manzara ile birlikte güzel bir zaman geçirmek ve bizi tercih etmek istiyorsanız bize irtibat yollarımızdan ulaşabilirsiniz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR