• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Ödemiş İsotto Çiğköfte

Adres :

İnönü Mah. Yayla Cad. No: 4/a İzmir » Ödemiş

Sektör :

Yetkili Kişi :

Hasan Taşdemir - Ümit Taşdemir

E-Posta Adresi :

hancivan3535@gmail.com

Whatsapp 1:

0 (543) 336 61 52

Whatsapp 2:

0 (536) 497 80 82

Firmamız; İzmir Fast Food sektöründe sağlıklı gıda hassasiyeti ile geleneksel çiğ köfte üretim ve satışını yapmak amacı ile sektöre adım atmıştır. Sektöre adım attığımız günden bugüne kadar ilkeli, kaliteli, dürüst ve etik bir ticaret anlayışı benimsedik. Mütevazi mekanımızda kalitemizden ve hijyen anlayışımızdan ödün vermeden üretim ve satış yaptık. Firmamızın temel çalışma prensibi her zaman koşulsuz müşteri memnuniyeti olmuştur. Hem memnuniyeti sağlamak amacı ile hem de sizleri bu lezzetten mahrum etmemek için istek, beklenti ve ihtiyaçlarını en kısa sürede temin ettik. Bugünden sonra da bu hizmet anlayışımızı sürdürmekte kararlıyız.

Firmamızın amacı geleneksel lezzetimiz olan çiğ köftemizi herkese sevdirmek ve çiğ köfte geleneğinin devamlılığını ve sürekliliğini sağlamaktır. Bu amacımız ışığında güler yüzlü, çalışkan personelimizin özveri çalışmaları ile geleneksel tadımızı modern sunumumuz ile harmanlayarak siz değerli müşterilerimize sunmaktayız.

Firmamızın ürettiği ve satışını yaptığı mamullerimiz büyük yoğrulma kazanlarında el değmeden otomatik olarak yoğrularak üretilir. TSE ve gıda güvenliği standartlarına uygundur. Bununla birlikte üretim günlük ve taze olarak yapılmaktadır. İsteğinizi göre bol acılı veya sade yanında marul, limon ile çiğ köftelerimizin müptelası olacaksınız. Ev ve iş yerlerinize özel gün, toplantı ve kutlamalarınızda ikram etmek üzere toplu siparişler alıyoruz. Bunun için sayfamızda verilen iletişim adreslerimizden bizimle irtibata geçebilirsiniz.

Firmamızın amacı ilkeli ve dürüst ticaret anlayışımız ile daha geniş müşteri kitlelerine ulaşmaktır. Bununla birlikte herkese çiğ köfteyi sevdirmek, sağlıklı gıda hassasiyetimiz ile mutlu nesiller yetiştirmek ve faaliyet alanımızda kalite çıtasını yükseltmek başlıca hedefimizdir.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR