• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Ogur Katı Yakıt

Adres :

Diyarbakır Caddesi Karakılçık Oto Yıkama Yanı Hilvan /şanlıurfa Şanlıurfa » Hilvan

Sektör :

Yetkili Kişi :

Sedat Ogur

E-Posta Adresi :

sedat63ogur@hotmail.com

Whatsapp 1:

0 (532) 174 98 32

Whatsapp 2:

0 (544) 550 63 02

Enerji sektöründe uzman personeli ve işini bilen çalışanlarıyla Şanlıurfa’da sizlere hizmet sunan firmamız, bu alanda yaptığı işler referans alınarak işinde ne denli titiz olduğunu siz değerli müşterilerine kanıtlamış olmasının yanı sıra profesyonel iş ahlakıyla da göz doldurmaktadır.

Ogur Katı Yakıt olarak kalorifer petek temizliğiniz titizlikle yapılarak bir yandan sizlerin enerjiden de tasarruf etmesini sağlarken diğer yandan çok daha az maliyetlerle ısınabilmenizin kapısını aralamaktadır. Şanlıurfa enerji sektöründe profesyonel iş ahlakı ve itina dolu çalışmalarıyla göz dolduran firmamız siz değerli müşterilerimizi memnun edebilmek adına gece gündüz demeden çalışmaktadır. Sektördeki gelişmeleri yakından takip ederek alanındaki yeniliklere her daim hâkim olmaya çalışırken hizmet alan müşterilerimize her zaman daha iyi ve daha modern uygulamaları taşıyarak müşteri memnuniyetini maksimum seviyeye çıkarmayı amaçlamaktadır.

Bu alanda işin uzmanı olmayan kişiler bir hayli olumsuz duruma sebep olurken işin ehli olmayan ellerde sizi, zamanınızı ve paranızı boşa harcayarak büyük mağduriyetlere de sebep olmaktadır. Bu bağlamda işi bilen uzman ellerde alacağınız hizmetler her zaman daha karlı olurken firmamızı tercih ederek gönül rahatlığı ile işinizi teslim etmenin de güvencesine sahip olabilirsiniz.

Sizler de sektörde güvenilir ve işini bilen uzman kişilere ihtiyaç duyuyor kimlerle çalışacağınız hususunda önemli kafa karışıklıkları yaşıyorsanız hiç tereddüt etmeden bizimle iletişime geçebilir, uygun ödeme koşullarıyla kaliteli hizmetlerimizden kolayca faydalanabilirsiniz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR