• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Oğuz Kuru Temizleme

Adres :

Zincirli Mah. 500. Sok. No: 11 / A Belediye Sarayı Arkası Aksaray » Merkez

Sektör :

Yetkili Kişi :

Osman Oğuz

E-Posta Adresi :

oguzhasanbugra@gmail.com

Whatsapp 1:

0 (536) 785 95 77

Whatsapp 2:

0 (543) 323 37 18

Kuru temizleme hizmetinde kumaşların temizlenmesi kuru olarak gerçekleştirilmemektedir. Yapılan temizleme işleminin kuru olarak geçmesinin nedeni kullanılan kimyasalların su içermemiş olmasıdır. Kuru temizleme alanında gerçekleştirilen çalışmalar ilk zamanlarda tehlikeliydi. Fakat zamanın ilerlemesi ve teknolojinin gelişmesiyle bu alanda kullanılan tüm ürünler ve cihazlar geliştirildi. Artık günümüzde kuru temizleme hizmeti rahatlıkla tercih edilebiliyor.

Oğuz Kuru Temizleme ailesi olarak bilgi ve birikimlerimiz doğrultusunda Aksaray hizmet sektörünün en iyi hizmetini sizlere sunuyoruz. Kuru temizleme hizmeti veren çoğu firma henüz kendini tam anlamıyla yenileyemediği için kumaş üzerinde lekeler kalabiliyor, kumaş zarar görebiliyor. Oysa biz firma olarak temizleme işleminde kumaş üzerinde leke kalmasına izin vermiyoruz ve kumaşı temizleyerek sizlere teslim ediyoruz.

Kuru temizleme için farklı kimyasallardan ve cihazlardan yardım alınır. Kullanılan kimyasalların yüksek kaliteye sahip olması önemlidir. Aynı zamanda cihazların da kaliteli ve güvenilir olması gerekir. Cihaz temizliği ve bakımı düzenli olarak yapılmalıdır. Biz, kullandığımız cihazların temizlik ve bakımını düzenli olarak yapıyoruz. Kullandığımız kimyasallar ve temizleme tekniğimiz sayesinde kıyafetlerini detaylı olarak temizliyor, çıkmaz dediğiniz lekeleri çıkarıyoruz. Müşteri odaklı çalıştığımız firmamızda her zaman planlı hareket ediyoruz. Gömlek, pantolon, gelinlik, takım elbise, elbise gibi kullandığınız kıyafetlerin temizliği için bizi güvenle tercih edebilirsiniz. Uygun fiyat aralığında kaliteli kuru temizleme hizmeti için çalışmalarımızı devam ettiriyoruz. Güler yüzlü ve samimi ekibimizle hizmetinizde olmaya devam edeceğiz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR