• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Oğuzhan Damar Ozi Hair Lounge

Adres :

Pancarlı Mahallesi Milli Egemenlik Caddesi No: 72 Şehitkamil Gaziantep Gaziantep » Şehitkamil

Sektör :

Yetkili Kişi :

Oğuzhan Damar

E-Posta Adresi :

oguzhanoguzhandamar@hotmail.com

Whatsapp 1:

0 (541) 607 96 23

Whatsapp 2:

0 (541) 607 96 23

Güzellik, bakım ve saç tasarımı alanında profesyonel çalışmaların yapıldığı salonumuzda sizlere en başarılı hizmetleri sunmaktayız. Özel ve profesyonel saç tasarımını yaparak sizlere bu alandaki en başarılı hizmetleri sunuyoruz. Saç stilinizi değişmek istediğiniz veya özel günler için yapılacak saç tasarımı işlemlerinde sizlere en etkili tasarım hizmetini deneyimli ekibimiz sunmaktadır.

Konusunda uzman olan ekibimiz ile konforunuz için özel olarak dekore edilen salonumuzda sizlere en başarılı hizmetleri sunmaktayız. Profesyonel saç tasarımı yapan en başarılı salon olarak güzelliğinizi ön plana çıkartacak bakım işlemlerini de sorunsuz olarak yapabilmekteyiz. Saç bakımı ve yüz ile el ayak bakımı konusunda sizlere profesyonel ekibimiz ile hizmetler sunmaktayız.

Gaziantep güzellik merkezi olarak saç tasarımı, makyaj ve güzellik bakımları konusunda profesyonel hizmetleri sizlere sunabilmekteyiz. Düğün ve nişan ile kına gecesi gibi özel günlerde en başarılı saç tasarımı ve makyaj çalışmalarını yapan ekibimiz sizlerin çok güzel görünmesini sağlayacaktır. Bu konuda uzman olan ekibimiz yıllardır bu alanda başarılı çalışmalar yürütmektedir.

Profesyonel saç tasarımını sizlere özel çalışmalarla yapan salonumuz özel makyaj çalışmalarını da yapmaktadır. Saçınıza, yüzünüze ve stilinize en uygun makyaj çalışmasını yapacak olan deneyimli ekibimiz makyaj alanında profesyonel kişilerden oluşmaktadır. En başarılı güzellik işlemlerini yaptığımız salonumuzda kadınların bakımları içinde etkili çalışmalar yapmaktayız. Günlük saç ve makyaj yanında özel günler için yapılacak saç ve makyaj çalışmalarında da profesyonel hizmetler sunmaktayız.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR