• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Okan Lpg

Adres :

Yeni Sanayi 6120 Sokak No : 13 Kayseri » Kocasinan

Sektör :

Yetkili Kişi :

Yusuf Şahinler

E-Posta Adresi :

okanlpg3838@gmail.com

Whatsapp 1:

0 (537) 826 93 38

Whatsapp 2:

0 (554) 588 00 33

Otomobil bakım, servis ve lpg tamiri yapan Okan Lpg birmilyonnokta.com un üyesidir.Kayseri oto servis ve tamirhane sektöründe önemli yere sahip olan firmamız yılların verdiği tecrübeyle çalışmalarına devam etmektedir. Firmamız her marka model otomobil tamir, bakım onarımı yanı sıra lpg tank takılması, bilgisayarlı lpg ayarı ve değişimi gibi hizmetleri de müşterimize sunmaktadır. Lpg, petrol gazının sıvı hale getirilmesiyle elde edilmektedir. Lpg kokusuz ve renksizdir. Çevreci yakıt olarak bilinen lpg aynı zamanda verimli ve tasarruflu bir yakıttır.

Lpg kullanımı araç motoruna zarar vermez, aracın performansında azalma olmaz. Lpg tanklarının garanti süresi etiketlerinde yazılı olan 15 yıldır. Ama bu süre geçmeden de müşterilerimiz araçlarında meydana gelen bazı değişimler sonrasında tanklarını değiştirmelidirler. Bu değişiklikler; tank çevresinde paslanma olması, tank basıncının çok yüksek ya da çok az olması, tankın çok farklı yakıtlar kullanılmasından dolayı yıpranması olabilir. Tank bakımında bağlantı noktalarında sızdırma var mı yok mu kontrol edilir, değiştirilecekse tank çıkartılır yeni tank takılır, kablo ve hortumlar bağlanır. İşlemler bittikten sonra son kez kontroller yapılır, sorun yoksa kullanıma başlanır.

Firmamız söz konusu gaz olduğu için ve sızıntı halinde yangına sebebiyet verme riskinden dolayı işinde uzman kişilerle çalışmaktadır. Uygun fiyat politikamız ve kaliteli hizmet anlayışımız sayesinde sektörde öncü firma olarak ilerlemeye devam etmekteyiz. Müşteri memnuniyetini sağlamak en büyük gayemizdir.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR