• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Okkıran Florist & Event

Adres :

K 55 Gemikonağı Denizli Kıbrıs » Lefke

Sektör :

Yetkili Kişi :

Efem Okkıran

Web Sitesi :

E-Posta Adresi :

hotef@hotmail.com

Whatsapp 1:

0 (533) 875 58 13

Kıbrıs Lefke’de faaliyetlerini sürdüren işletmemiz Okkıran Florist & Event birmilyonnokta.com üyesidir. Özel günlerinizde çiçeklerinizi yaptırmak için gönül rahatlığıyla bir işletme arıyorsanız, firmamız bu konuda yılları aşkın tecrübesiyle sizlere en iyi süreci sunmaktadır. Özel davet ve günlerin vazgeçilmezi olan çiçeklere farklı bir boyut kazandırarak unutulmaz anlarınıza küçük fakat sihirli dokunuşlar sağlıyoruz.

Firmamız Lefke organizasyon sektöründe sunmuş olduğu yenilikçi ve modern hizmetleriyle bir adım öne çıkmaktadır. Bu başarılarımızı her zaman yenilik ve trendleri doğru bir biçimde takip ederek uygulamamıza borçluyuz. Tasarım çiçek konusunda eşsiz çalışmalara imza atarak, sizlere kusursuz ve aynı zamanda zarafetiyle göz dolduran çiçek aranjmanlarını sunuyoruz.

Okkıran Florist & Event ailesi olarak her zaman trendlerin sıkı takibini gerçekleştirerek, her yeniliği modern bir şekilde ürünlerimize yansıtıyoruz. Bu doğrultuda sunmuş olduğumuz onlarca farklı çeşit arasından istediğiniz ürünleri seçerek özel günlerinizi taçlandırabilirsiniz. Hazır tasarımların yanı sıra sunmuş olduğumuz özelleştirilebilir seçenekler doğrultusunda eşsiz çiçek aranjmanlarını sipariş verebilirsiniz. Aynı zamanda ürüne farklı eklemeler yaparak çok daha sıradışı tasarımlar da elde etmek mümkün.

Firmamız sektörde her zaman müşteri memnuniyetini göz önünde bulunduran tasarım ve çalışmalara imza atmaktadır. Bizden beklediğiniz her bir hizmeti sizlere olabileceği en mükemmel düzeyde sunmak için olan çalışmalarımız her geçen gün katlanarak artmaktadır. Sizler de, en özel günlerinizi ve davetlerinizi taçlandırmak için profesyonel ellerden çıkmış çiçek tasarımlarını satın almak isterseniz firmamızla irtibata geçebilirsiniz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR