• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Oktanlar Oto Kurtarma

Adres :

Düziçi Traktörcüler Sitesi Osmaniye » Düziçi

Sektör :

Yetkili Kişi :

Metehan Kurt - Mehmet Oktan

E-Posta Adresi :

mehmetoktan@mynet.com

Whatsapp 1:

0 (546) 282 80 02

Whatsapp 2:

0 (542) 256 36 55

Osmaniye yol yardım sektöründe hizmet sunmak amacı ile sektöre adımını atan firmamız; bölgemizin en güvenilir oto kurtarma hizmeti sunan öncü bir firmasıdır. Firma olarak kaza, hasar, arıza gibi çeşitli sebeplerden dolayı yolda kalan aracınıza profesyonel yol yardım hizmeti vermekteyiz. Dolayısıyla mevcut konumunuza en hızlı bir şekilde ulaşarak; en güvenilir yol yardım hizmetini en makul fiyatlar ile sunuyoruz. Başınıza gelebilecek her türlü kaza, arıza ve hasar durumunda firmamızı 7gün 24saat çekinmeden arayarak acil kurtarma hizmeti talebinde bulunabilirsiniz.

Firmamızın yol yardım ve çekici hizmetleri iki kategoridedir. Birincisi yol yardım hizmetleridir. Yol yardım hizmetleri kapsamında akü değişimi, çilingir, yakıt yardımı, yedek parça, lastik değişimi, elektrik arıza, bakım ve onarım vb. gibi hizmetleri vermekteyiz. İkincisi ise çekici hizmetleridir. Çekici hizmetlerimiz kapsamında ise arıza, kaza ve hasar durumundaki aracınızı olay mahallinden alarak istenilen adrese götürmekteyiz. Dolayısıyla yol yardım talebiniz firmamıza ulaştığı anda ekibimiz yola çıkar. Mümkün olan en kısa sürede olay mahalline ulaşarak sizin ve sevdiklerinizin güven ve emniyetini koruma altına alır. Firma olarak yol yardım ve kurtarma servisinde hizmet veren tüm ekibimiz kalifiyeli ve işinin ehli kişilerden oluşmaktadır.

Firmamızın siz değerli müşterilerimize yol yardım ve çekici hizmetleri dışında 2. el araç alım satım hizmetleri ile birlikte yedek parça alım satım hizmeti de sunmaktadır. Firma olarak sektördeki artan rekabet ortamı içerisinde müşterilerimizin ihtiyaç ve gereksinimlerini profesyonel bir anlayış ile karşılamak öncelikli hedefimizdir.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR