• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Olcan Danışmanlık

Adres :

Merkez Mahalle Merkez Cami Sokak No: 6 Daire: 23 İstanbul » Avcılar

Sektör :

Yetkili Kişi :

Hakan Olcan

Web Sitesi :

E-Posta Adresi :

[email protected]

Whatsapp 1:

0 (539) 527 82 83

Whatsapp 2:

0 (530) 207 09 23

Olcan Danışmanlık firması olarak birmilyonnokta.com sitesi üyesi olup sizlere online bir şekilde de hizmet vermeye devam etmekteyiz. Günlük yaşamında ve hayatında her insan neredeyse her gün farklı bir zorluk ile karşı karşıya gelmektedir. Bazen bu zorlukların altından kolayca kullanılabilirken bazen de bunu yapamayabiliyoruz. Bunu yapamadığımız anlarda birçok insan ümitsizliğe kapılmaktadır. Ancak ümitsizliğe kapılmak yerine sizlere yardımcı olacak ve daha önce de böyle sorunlarla karşılamış olan danışmalık firmalarından yararlanabilirsiniz. Bizlerinde sizlere İstanbul danışmalık sektöründe hizmet veren firmamız Olcan Danışmanlık olarak sizlere yardımcı olmaktayız. Sizlerin çeşitli sorun ve problemlerine çözüm arayan firmamız em iyi seçenekleri sizlere sunmaktadır.

Çok geniş bir hizmet yelpazesi ile birlikte çalışan firmamızın sunduğu hizmetlerden bazıları şunlardır; çocuk bakımı, yatılı çocuk bakımı, yaşlı bakımı, yatılı yaşlı bakımı, ev temizliği ve bebek bakım gibi çeşitli alanlarda hizmetler sunmaktayız. Sunduğumuz hizmetlerin tamamı alanında deneyimli ve uzman iş arkadaşlarımız tarafından sizlere sunulmaktadır. Sizlerin isteklerine en iyi şekilde cevap verebilmek için çalışan arkadaşlarımız sizlere isteklerinize uygun bir hizmet sunmaktadır.

Firmamızda çalışın tüm arkadaşlarımız hizmet verdiğimiz alanın hijyen açısından çok önemli ve dikkat edilmesi gerektiğinin farkında olup katı bir şekilde hijyen kurallarına uymaktadır. Hijyen kurallarına uyan arkadaşlarımız sizlere sağlıklı ve güvenli bir hizmet sunmaktadır. Sizlerde hizmet sunduğumuz konularda danışmalık almak istiyorsanız bizlere irtibat yollarımızdan ulaşabilirsiniz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR