• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Ölçek Harita Mühendislik

Adres :

Cebrail Mahallesi Şehit Yavuz Çelikoğlu Sokak No: 12/2 Daire: 3 Kastamonu » Merkez

Sektör :

Yetkili Kişi :

Mesut Ören - Abdulkadir Çoban

E-Posta Adresi :

[email protected]

Whatsapp 1:

0 (507) 475 49 56

Whatsapp 2:

0 (541) 207 37 34

Ölçek Harita Mühendislik firması olarak birmilyonnokta.com sitesi üyesi olup sizlere online bir şekilde de hizmet vermeye devam etmekteyiz. Kastamonu hizmet sektöründe hizmet veren firmamız Ölçek Harita Mühendislik firması olarak sizlere hizmet vermekteyiz. Firma olarak sizlere sunduğumuz tüm hizmetler sizlerin istek ve talepleri doğrultusunda şekillenmektedir. Müşteri odaklı çalışan firmamız sizlere sunduğu tüm hizmetleri de en üst kalitede olması için büyük bir özveri ile birlikte çalışmaktadır. Firmamız siz müşterilerine verdiği önem ve müşteri memnuniyeti sayesinde hizmet verdiği çevrede oldukça popüler ve tanınan bir firma haline gelmiştir.

Sizlere çok çeşitli bir hizmet portföyü sunan firmamız sizlere sunduğu tüm hizmetleri alanın da gerekli eğitimi almış ve profesyonel bir şekilde çalışan iş arkadaşlarımız ile birlikte sizlere sunmaktayız. Firma olarak sizlere sunduğumuz hizmetlerden bazıları da şunlardır; parsel ölçüm hizmeti, arsa ölçüm hizmeti, yağı aplikasyon hizmeti, yol projeleri danışmanlığı, harita mühendislik hizmeti, hali hazır harita yapımı ve yapı aplikasyon projesi hazırlama gibi hizmetlerimiz başta olmak üzere sizlere saha birçok hizmeti sunmaktayız. Firma olarak sizlere sunduğumuz tüm hizmetler müşteri odaklı olup sizlerin istek ve talepleri doğrultusunda hareket etmekteyiz.

Müşteri memnuniyetine büyük bir önem veren firmamız sizlere sunduğu tüm hizmetleri en uygun fiyatlar ile sizlere sunmaya çalışılmaktadır. Sizde hizmetlerimizden yararlanmak ve bizi tercih etmek istiyorsanız bize irtibat yollarımızdan ulaşabilirsiniz ya da bizzat firmamızı ziyaret edilebilirsiniz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR