• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Ömer Makina

Adres :

Ahmet Yesevi Mah. Biberlik Cad. No: 47 İstanbul » Sultanbeyli

Sektör :

Yetkili Kişi :

Hasan Dizek - Şefik Altındal

E-Posta Adresi :

hasandizek1983@gmail.com

Whatsapp 1:

0 (536) 652 47 10

Whatsapp 2:

0 (542) 305 53 61

Firmamız; İstanbul makine sektöründe dikiş makineleri bakım, onarım, tamir hizmetleri ile 2. el dikiş makineleri alım satım hizmeti vermektedir. Firmamızda gerek ev tipi gerekse sanayi tipi dikiş makinesinin çeşitlerini uygun fiyatlar ile bulabilirsiniz. Firma olarak sektöre adım attığımız günden bugüne kadar müşteri memnuniyeti odaklı çalışma prensibimiz ile müşterilerimizin ihtiyaç ve beklentilerini kusursuz bir biçimde karşıladık.

Firma olarak dikiş makineleri bakım, onarım ve tamir sektöründe yılların bilgi, birikim ve deneyimine sahibiz. Sahip olduğumuz bu tecrübe ile gerek yedek parça temini gerekse ekipman temini konularında siz değerli müşterilerimize en kaliteli hizmeti sunmaktayız. Dolayısıyla Sınger, Zetina, Yamato, Beko, Zenith, Pfaff vb. gibi pek çok dikiş makinesinin her türlü aksesuarını firmamızdan temin edebilirsiniz. Ayrıca baskı ayakları ve sarf malzemeleri temini de sağlamaktayız.

Tecrübe, titizlik, itina, güven ve dürüstlük firmamızın temel çalışma prensipleridir. Bu prensiplerimiz ekseninde ihtiyacınız olan dikiş makinesi ve her türlü yedek parça teminini oldukça hesaplı fiyatlar ile karşılıyoruz. Gereken durum ve koşullarda adresinize kadar gelerek de hizmet veriyoruz.

Firma olarak ticari ahlak kurallarına uyarak hem müşterilerimizin hem de kendimizin haklarını korumak öncelikli hedefimizdir. Bu hedefimiz ekseninde sektörde adil, etkin ve ekonomik çözümler sunarak müşteri memnuniyeti odaklı bir yaklaşım izlemekteyiz. Bununla birlikte müşterilerimiz ile olan ilişkilerimizde daima şeffaflığı esas alarak geleceğe emin adımlar ile yürümekteyiz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR