• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Ömer Oto Lastik

Adres :

Fatih Bulvarı Mecidiye Hasankale Çıkmazı No: 343/a İstanbul » Sultanbeyli

Sektör :

Yetkili Kişi :

Hamza Boyraz

E-Posta Adresi :

[email protected]

Whatsapp 1:

0 (539) 814 42 60

İstanbul oto lastik ve jant alanında uzun yıllar boyunca çalışarak edinmiş olduğu deneyim ve tecrübeler ile her zaman profesyonel bir şekilde hizmet veren firmamız Ömer Oto Lastik birmilyonnokta.com üyeleri arasında yer almaktadır.

Alanında uzman çalışanlarımız ve donanımlı ekipmanlarımız ile sizin için oto lastik tamiri hizmeti, oto yol yardım hizmeti ve oto lastik değişimi hizmeti gibi daha pek çok hizmeti bir arada sunuyoruz. İhtiyacınız olan her an yanınızda olabilmek için gece gündüz demeden 7 gün 24 saat boyunca çalışmalarımızı sürdürüyoruz.

Hizmetlerimizden faydalanmak için bize ulaşmanız durumunda sizleri bekletemeden en kısa süre içinde tarafınıza dönüş sağlıyoruz. İsim, soy isim, adres ve problem hakkında bilgi alıyoruz. Probleme göre yanımıza ekipmanlarımızı alarak en kısa süre içerisinde paylaşmış olduğunuz adrese ulaşıyoruz. Lastiğin sorununu tespit ederek duruma göre tamir ya da değişim işlemi yapıyoruz.

Ömer Oto Lastik firması olarak her türlü ihtiyaca ve bütçeye uygun lastiklerin satışını yapıyoruz. Yol yardım hizmetimiz ile de sizleri %100 memnun ediyoruz. Müşterilerimize her zaman çözüm odaklı yaklaşarak hizmetlerimizden mutlu bir şekilde ayrılmalarını sağlıyoruz.

Oto lastik ve jant alanındaki sunmuş olduğumuz kaliteli hizmetler ile ilgili daha fazla bilgi almak ya da uygun fiyatlı tekliflerimizden en iyi şekilde yararlanmak için telefon numaralarımızdan, WhatsApp hattımızdan veya e-posta adresimizden bize her zaman ulaşım sağlayabilirsiniz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR