• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Ömrüuzun Ticaret

Adres :

Alikadı Mah. Hızarcılar Cad. No: 49 Tokat » Zile

Sektör :

Yetkili Kişi :

Mehmet Ömrüuzun

E-Posta Adresi :

mehmetomruuzun@icloud.com

Whatsapp 1:

0 (532) 243 59 86

Firmamız Tokat/ Zile’ de alışveriş sektöründe canlı hayvan alım- satımı, hayvan yemi satışı, tarım ürünleri, un- kepek satış yeri, yapı inşaat ürünleri ile sizlere kaliteli hizmet sunmaktan büyük gurur duymaktadır. Hayvancılık ve ziraatla uğraşan tüm müşterilerimize hitap eden firmamız, sizlerin ihtiyaçlarınızı karşılamanız için büyük çaba sarf ediyoruz. Firmamız toptan ve perakende satışları ile gün geçtikçe kendini yenilemektedir. Bünyemizde bulunan tüm malzemeler birinci sınıf olmakla birlikte çiftçilerimizin ekonomisini yormadan alışveriş imkanı sunulmaktadır.

Faaliyet gösterdiğimiz sektörde uluslararası standartlara uygun kaliteli ürün ve hizmetler sunan firmamız, müşteri odaklılığını en üst seviyede tutarak güvenilir, tarafsız, ulaşılabilir, sorumluluk sahibi ve özverili çalışma prensipleri ile yola çıkan firmamız, sektöre yön veren, örnek ve öncü kuruluşlar arasında yer almayı kendisine hak bilmiştir. Türkiye’ nin her yerine güvenilir ve kaliteli hizmeti ulaştırıp sunan, müşteri memnuniyetini her şeyin üzerinde tutan, köklerine bağlı ve her aşamada kaliteyi benimseyen , sektöründe lider bir firmadır.

Satın aldığınız her ürün firmamız garantisi altında olmakla birlikte, kaliteden ödün vermeden hizmetlerimize devam etmekteyiz. Müşterilerimize, ürünlerimizin kullanımı ile ilgili detaylı şekilde bilgilendirmek ve yeni alternatifler sunmak temel görevlerimizdendir. Enerji yönetimi, iş sağlığı ve çevre mevzuatları ile ilgili yönetmeliklere uyarak topluma ve çevreye saygılı ve duyarlı üretim ve satışını yapmak tek amacımızdır.

Sektörel ihtiyaçları doğru algılayarak müşterilerimize sunmak için büyük çaba sarf ediyoruz. Teşekkürler.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR