• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Ömür Çorba & Kebap Salonu

Adres :

Eğridere Mahallesi Sarmaşık Sokak No: 1/1 İzmir » Bornova

Sektör :

Yetkili Kişi :

Süleyman Kabak

E-Posta Adresi :

[email protected]

Whatsapp 1:

0 (535) 528 06 29

Whatsapp 2:

0 (539) 717 20 01

İzmir'de hizmet vermekte olan Ömür Çorba & Kebap Salonu isimli firmamız, birmilyonnokta.com üyesi oldu. Yeme içme hepimizin hayatında düzenli olarak yaptığı bir eylemdir. Yaşamın temel ihtiyaçlarından biridir beslenmek. İzmir'in Bornova ilçesinde halka kaliteli ve güvenilir bir hizmet sunan firmamız, müşteri memnuniyeti odaklı çalışmaktadır. Yeme içmeyi seven herkesin ilk ve tek durağı olarak hizmet vermekte olan firmamız, sağlık kurallarına uygun hizmet vermeyi esas almakta ve bunun akabinde de her gün düzenli olarak mekân temizliği yapmaktadır. Önce hijyen sonra yemek diyerek adım adım kalitesini ortaya koyarak hizmet veren firmamız, yedi yirmi dört saat hizmetinizdedir.

İzmir restaurant, kuru fasulye, pilav, sulu yemek, kelle paça, çeşitleri gibi ev yemeklerinin yanı sıra kebap, tavuk şiş, ciğer şiş, tavuk ızgara ve çorba çeşitleri ile de hizmet vermektedir. Enfes yemekleri ile son derece tercih edilen firmamız, yoğunluktan kaynaklı rezervasyon ile hizmet vermektedir. Hemen bizleri arayarak aileniz veya sevdikleriniz ile güzel anlar geçirmek için rezervasyon oluşturabilirsiniz. Bizlere ulaşmak oldukça kolay ve hızlıdır.

Yedi yirmi dört saat hizmetinizde olan firmamız, toplu yemek siparişleri almakta ve toplu yemek organizasyonlarınızda da sorumluluk almaktadır. Dilediğiniz zaman bizleri arayarak yemek sipariş edebileceğiniz firmamız, başka yerde yapmış olduğunuz organizasyonlarınıza da yemek hazırlayıp sunmaktadır. Hemen bizleri arayarak hem detaylı bilgi alabilir hem de rezervasyon oluşturabilirsiniz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR