• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Ömür Koltuk Yıkama

Adres :

Cumhuriyet Mah. Kısa Sok. No: 6 Eskişehir » Sivrihisar

Sektör :

Yetkili Kişi :

Ömür İlhan

E-Posta Adresi :

omurilhan53@gmail.com

Whatsapp 1:

0 (543) 100 26 26

Whatsapp 2:

0 (545) 486 59 23

Gerçek temizlik arayanların adresi haline gelen firmamız Ömür Koltuk Yıkama birmilyonnokta.com un üyesidir. Eskişehir temizlik firmalarında son zamanlarda hızlı bir artış gözlemlenmektedir. Siz değerli müşterilerimiz için firmamızın sunduğu hizmetler; araç koltuğu yıkama, detaylı temizlik, ev ve ofis koltuğu yıkama, yatak yıkama, çekyat ve kanepe yıkama olarak sıralayabiliriz.

Koltuklarımız zaman içinde kullanımdan dolayı kirlenmektedir. Özellikle çocuklu ailelerde bu durum daha fazla yaşanmaktadır. Böyle zamanlarda evlerde temizlenen koltukların rengi açılır, solar; koltuk yüzeyleri silmekten dolayı aşınır. Biz firma olarak koltuklarınıza zarar vermeden ilk günkü haline getirmek için çalışmaktayız.

Kirlenen koltuklarınızı buhar makineleri ile yıkayarak hem yıpranmasını önlemiş oluruz, hem de koltuklarınız tertemiz pırıl pırıl olur. Kullanım süreleri de uzar. Kaliteli hizmet anlayışını benimsemiş olan firmamızda eşyalarınızı temizlerken kullandığımız ürünler birinci kalitededir. Yine koltuk yıkama araç ve makinelerimiz son teknoloji ürünleridir. Her zaman firmamızda yenilikleri takip edip uygulamaya çalışmaktayız. Müşteri memnuniyeti bizim için çok önemli bir kriterdir. Müşterilerimizin memnun olmasını sağlayarak hem işimizi en iyi şekilde yapmanın gururunu yaşarız, hem de devamlı müşteri kazanmış oluruz.

Firma olarak her zaman sektörde en iyi olma yolunda çaba sarf etmekteyiz. Kısa zamanda sektörde lider vasıflı firma olduk. Bu başarıda sektöre verdiğimiz emek şüphesiz büyük etkendir. Müşterilerimize uyguladığımız fiyatlar makul seviyelerdedir. Bizlere whatsapp hatlarımızdan ulaşabilirsiniz, istediğiniz zaman koltuklarınızı yıkamak üzere adresinizde hazır bulunuruz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR

Yasaklar nedeni ile kapaılıyız

Covid-19 salgınından kaynaklanan yasaklar nedeni ile kapalıyız. Herkese Sağlıklı Günler Dileriz.
Dilerseniz istek, soru ve önerilerinizi iletişim sayfasından bize iletebilirsiniz.

İyi Günler