• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Onay Döner

Adres :

Atatürk Mahallesi Yıldız Caddesi No: 86/c Kapaklı Tekirdağ Tekirdağ » Çerkezköy

Sektör :

Yetkili Kişi :

Onur Aydemir

E-Posta Adresi :

onur.aydemir99@hotmail.com

Whatsapp 1:

0 (552) 632 32 92

Whatsapp 2:

0 (531) 642 24 07

Döner ülkemizin en özel lezzetlerinden birisidir. Bugün ünü ülkemiz sınırlarını çoktan aşmış, bir marka değeri olarak bütün dünyaya Türk kebabı olarak yayılmıştır. Ülkemizde de hemen her il ve ilçede döner işletmeleri ortaya çıkmış, tüketicilere döner sunmak isteyen binlerce işletme boy göstermiştir. Fakat dönerin kazanmış olduğu bu popülerlik lezzetini muhafaza etmesi konusunda aynı avantajı koruyamamış, çoğu kişi gerçek döner lezzetinden mahrum kalmıştır. Çünkü döner, emek gerektiren, sabır gerektiren zorlu bir süreç gerektirir. Bir zincir halinde mamul seçiminden servis edilmesine kadar özverili bir çalışma gerektirir. Tekirdağ Çerkezköy’de hizmet veren Onay Döner olarak bizler uzun süredir bölgemizde kalitenin, güvenin, özverinin adresiyiz. Orijinal döner tadını sizlerle buluşturmaya devam ediyoruz.

Tekirdağ fast food sektörünün öncü ve örnek firmalarından birisi olarak yola çıktıktan kısa süre sonra başarılarımızla fark oluşturmaya başladık. Kısa sürede bölgemizin en çok tercih edilen yeme içme mekânı haline geldik. Fakat bizler başarılarımızı kesinlikle yeterli görmüyor, daima daha iyisi ve daha fazlası için özveriyle çalışmalarımıza devam ediyoruz. Alanında uzman, tecrübe sahibi, işine saygı duyan kadromuzla lezzetlerimizin hazırlanışında ve malzeme tedarikinde hijyene maksimum hassasiyet gösteriyor, sizleri aynı zamanda en sağlıklı yiyeceklerle buluşturuyoruz.

İşletme olarak ulaşılabilir fiyat avantajlarımızla et ve tavuk döner çeşitlerini beğeniye sunuyor, salonumuzda olduğu gibi alo paket servisimize ulaşmanız haline ev ve işyerinizi de menülerimizi ulaştırıyoruz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR