• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Öncü İnşaat Turizm Sanayi Ticaret Ltd. Şti.

Adres :

Sakarya Mah. Dericiler Cad. No: 16/2 Çanakkale » Biga

Sektör :

Yetkili Kişi :

Emin Doğan

Web Sitesi :

E-Posta Adresi :

[email protected]

Whatsapp 1:

0 (532) 264 79 94

İnşaat sektöründe isminden sıklıkla söz ettiren Öncü İnşaat Turizm Sanayi Ltd. Şti. birmilyonnokta.com üyesidir. Kaliteli bir yaşam, sıcak bir yuva, eşiniz ve çocuklarınız için güvenli bir ev; istisnasız her insanın hayali ve arzusudur. Ancak bu hayaller sağlam temeller üzerine kurulmaz ise sonu hüsrandan başka bir şey olmaz değil mi? Öncü İnşaat Turizm Sanayi Ltd. Şti. sizlere bu hayallerinizi sağlam temeller üzerine kurma imkanı ve fırsatı sunuyor. Profesyonel mimar ve mühendis ekibimiz ile istediğiniz tarzda yapıları oluşturup; işinde mahir ustalarımız ile en kısa sürede teslim ediyoruz. Aynı zamanda mutfak, banyo, tuvalet ve odalarınızda oluşan tadilat, boya işleriniz için de hizmetimiz bulunmaktadır.

Bir yapının sadece sağlam temeller üzerine inşa edilmesi tabi ki yetersizdir. Kullanılan yapı malzemelerinin yeterli seviyede olması da güvenilirlik açısından elzemdir. Özellikle bulunduğumuz coğrafya itibariyle deprem kuşağında olmamız da bu gerekliliği daha da önemli kılmaktadır. Şirket olarak kuracağımız yapının üzerinde duracağı bölgenin ve arazinin etüt edilmesi, fizibilite raporlarının çıkarılması konusunda da hassasiyet sahibi olduğumuzu belirtmek isteriz.

Çanakkale inşaat sektöründe uzun yıllar tecrübe sahibi olan şirketimiz sadece temeller üzerine kurulu yapılar ile tecrübe ve ün kazanmamıştır; aynı zamanda iç dekorasyon faaliyetlerinde de adını hizmet kalitesi ile duyurmuş ve duyurmaya devam etmektedir. İnsan odaklı olarak çalışan şirketimiz siz değerli müşterimizin istekleri ve talepleri doğrultusunda standart üstü hizmet vermektedir ve vermeye devam edecektir.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR