• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Önger Hafriyat Nakliyat Kum Çakıl

Adres :

- Kırıkkale » Bahşili

Sektör :

Yetkili Kişi :

Ömer Önger - Adem Önger

E-Posta Adresi :

omeronger2017@outlook.com

Whatsapp 1:

0 (534) 957 46 04

Whatsapp 2:

0 (507) 481 17 35

Önger Hafriyat Nakliyat Kum Çakır markamız,birmilyonnokta.com web sitesi üzerinden pek değerli müşterilerini envaiçeşit hizmetleri hakkında bilgilendirmektedir. Çeşitli yapı inşaat, hafriyat işleri ve nakliye hizmetleri alanında oldukça nitelikli çalışmalarını sürdürmekte olan firmamız, kendi alanında hızlı ve kesintisiz hizmetlerine devam etmektedir. Pek değerli müşterilerinin memnuniyetine de oldukça büyük ölçüde önem vermekte olan Önger Hafriyat Nakliyat Kum Çakır firmamız, kendi sektöründe lider ve öncü çalışmaları ile tercih edilen marka konumundadır.

Kırıkkale Bahşili hafriyat ve nakliye işleri alanında oldukça başarılı hizmetleri ile tanınan işletmemiz, hızlı ve etkili hizmet anlayışıyla da dikkat çekmektedir. Pek kıymetli müşterilerinin yapıcı yorum ve eleştirileri ışığında da sürekli olarak kendisini geliştirmekte ve güncellemekte olan Önger Hafriyat Nakliyat Kum Çakır markamız, sektöründe örnek marka imajı ile öne çıkmaktadır. Kırıkkale ili Bahşili ilçesinde yer alan işletme merkezi ile envaiçeşit hizmetlerine devam etmekte olan markamız, alanında modernize ve yenilikçi hizmetleriyle de sektöründe en çok tercih edilen işletmelerin başında gelmektedir.

Gün içerisinde kolay bir şekilde ziyaret edebileceğiniz Kırıkkale Bahşili merkezimiz ile envaiçeşit hizmet seçeneklerimizi yakından inceleme fırsatı elde edebilirsiniz. Özellikle GSM telefon numaramız, Kırıkkale ili Bahşili ilçesi merkezimiz ve web sitemiz üzerinden bizlere kolay bir şekilde erişim sağlayabilirsiniz. Bu şekilde nakliye ve hafriyat işleri alanındaki çeşitli hizmetlerimize göz atabilir ve yorum ve eleştirilerinizle firma gelişimimize de olumlu yönde katkıda bulunabilirsiniz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR