• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Onur Elektrik

Adres :

Kurtuluş Mahallesi Sinanpaşa Sokak No: 9 Gürsu Bursa Bursa » Gürsu

Sektör :

Yetkili Kişi :

Onur Daş

Web Sitesi :

E-Posta Adresi :

onur@onurelectric.com

Whatsapp 1:

0 (551) 152 19 97

Whatsapp 2:

0 (551) 152 19 97

Elektrik alternatif akımın icadından bu yana gelişerek şimdilerde geceleri güneş olarak yer alan bir haldedir. İnsan hayatındaki yeri büyük olan elektrik ile aydınlatma yanı sıra şarj ve diğer birtakım işlevler söz konusu olmaktadır. Geniş bir alanı olan elektrik kullanımına bağlı olarak ya da normalde de hassas yapısı dolayısı ile bakım ve onarım da isteyebilir.

Bakım ve onarımı yanı sıra uygulaması da önem arz eden elektrik için tercih edilen firmalar büyük önem arz eder. Bizler elektrik sistemleri için alanda hizmet verirken kendimiz tek bir işle sınırlandırmadan elektriğe bağlı birçok alana yayılmış durumdayız.

Kısaca sunduğumuz hizmetlerden bahsetmemiz gerekiyor ise uydu sistemleri, çanak kurulum, aydınlatma sistemleri onarımı ve uygulaması, avizelerin montaj işlemleri, led aydınlatma sistemleri uygulaması, alarm sistemleri kurulumu gibi çeşitli hizmetlerimiz mevcuttur.

Bursa Gürsu Onur Elektrik adı ile verdiğimiz hizmetimizi uzman ekip üyelerimizle vermekteyiz. Arıza ya da kurulum durumunda deneyimli olan elektrikçilerden oluşan tüm ekip üyelerimiz oldukça güler yüzlü olarak isteklere cevap vermektedir. Güven prensibi ile hareket ederken ekip üyelerimizin sunduğu işi her daim daha kaliteli nasıl sunabilirim bilinci ile hareketleri mevcuttur.

İleriye dönük hareket eden kurum olarak her daim teknolojik yenilikleri de yakından takip ederek isteklere daha iyi cevap vermeye özen göstermektedir. Elektrik insan hayatında büyük bir yere sahip olduğundan gereken özverimiz mevcuttur.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR