• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Opem Opel

Adres :

Yenimahalle Eski Havaalanı Cad. Eyüp Apt A Blok No: 104-1-c Çiğli İzmir İzmir » Çiğli

Sektör :

Yetkili Kişi :

Murat Ortaç

Web Sitesi :

E-Posta Adresi :

opemopel@hotmail.com

Whatsapp 1:

0 (554) 802 93 09

Whatsapp 2:

0 (554) 802 93 09

Motorlu taşıtlar insan hayatında azımsanamayacak seviyede önemli bir yere sahiptir. Ulaşımın araçları olan otomobillerin yedek parçaları ile bunların uygun olması önem arz eder. Çeşitli kurumlar tarafından sunulan bir hizmet olarak yer alırken güvenli alım yapılan kuruma her daim ihtiyaç duyulur.

Bizler İzmir’de bu alanda sunduğumuz kaliteli hizmetimiz ile müşterilerimizin her daim ilgisini çekmiş ve memnuniyetini sağlamış bir kurum olarak yer almaya devam etmekteyiz. Hızlı şekillerde sorunlara direkt olarak çözüm üreterek müşterilerin mağduriyetini önüne geçmeye devam etmekteyiz.

Çeşitli araç markalarına yedek parça sunarken çıkma ya da benzeri çeşitli şekillerde sunduğumuz ürünleri kaliteli şekillerde ulaştırmaya özen göstermekteyiz. Böylelikle aldığımız olumlu geri dönüşlerin keyfine varabiliyoruz.

Yenilikçi yapımız ile değişen ve gelişen dünyanın trendlerin yakından takip ederken özellikle gereken konularak gelenekçi yapımızı koruyoruz. Bunun sebebi müşteri memnuniyeti dolayısı ile de kaliteli bir hizmet sunmamızdır.

İzmir Çiğli Opem Opel adı ile kolaylıkla erişilen kurumumuzun deneyimli ekip üyeleri aynı zamanda da oldukça güler yüzlü olarak hizmeti müşterilere sunmaya devam eder. Ekip üyelerimizin hakim olduğu teknik donanımlar ile parça sektörüne de gereken önem verilerek daha fazla sayıda kişiye erişmeye devam ediyoruz.

Orijinal parçaları kullanmaya özen göstererek ilerlerken çevreye karşı da oldukça duyarlı şekilde hizmet verme prensibi ile doğayı severek müşterilerimizi de mağdur etmemeye de ayrıca özen gösteriyoruz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR