• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Opem Opel

Adres :

Yenimahalle Eski Havaalanı Cad. Eyüp Apt A Blok No: 104-1-c Çiğli İzmir İzmir » Çiğli

Sektör :

Yetkili Kişi :

Murat Ortaç

E-Posta Adresi :

opemopel@hotmail.com

Whatsapp 1:

0 (554) 802 93 09

Whatsapp 2:

0 (554) 802 93 09
Opem Opel olarak izmir çiğli opel yedek parça servisi,izmir çiğli chevrolet yedek parça servisi,izmir çiğli chevrolet yedek parça satışı,izmir çiğli opel yedek parça satışı,izmir çiğli chevrolet orjinal yedek parça satışı,izmir çiğli chevrolet çıkma yedek parça satışı,izmir çiğli opel orjinal yedek parça satışı,izmir çiğli opel çıkma yedek parça satışı,izmir çiğli chevrolet yedek parçacısı,izmir çiğli opel yedek parçacısı vb alanda hizmet vermekteyiz.

Müşteri memnuniyetini esas alan hizmet anlayışımızın bir parçası olarak siz müşterilerimizin yaşadığı tüm sorunlara en hızlı şekilde çözüm üretmek üzere yapıcı bir şekilde yaklaşım sergiliyoruz. Sektörümüzün getirmiş olduğu ayrıcalıklardan yararlanarak çok farklı yollarla siz müşterilerimize ulaşırken takım olma ruhunun getirdiği gücü personelimizden alarak amacımıza ulaşma yoluna hızla ilerlemeye devam ediyoruz.

Sadece opel -chevrolet orjinal yedek parçasektörünün içinde değil aynı zamanda Türkiye’de faaliyet göstermekte olan farklı sektörlerde hizmet veren firmalar arasında da en iyi hizmetleri sunmayı amaçlayan bir firma olarak Türkiye’nin kalkınmasına katkısı olacak projeleri hayata geçirmeye devam ediyoruz. Türkiye olarak sahip olduğumuz ortak değerleri koruduğumuz çalışmalarımızla insan ilişkilerine saygılı bir şekilde hizmetlerimizi gerçekleştirirken müşterilerimizle aramızda kurduğumuz diyalogları da en sağlıklı haliyle yürütebiliyoruz. Dürüstlük ve doğruluğu temel ilke edindiğimiz hizmetlerimizde manevi değerlere de olan saygımız sayesinde insan sağlığını ve çevreyi koruyacak adımlar atan üretim süreçlerine de dahil oluyoruz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR