• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Ordulu Meşhur Börekçi Akyazı Şubesi

Adres :

Akyazı Mah. Atatürk Bulvarı No: 355/a İş Bankası Yanı Altınordu Ordu » Merkez

Sektör :

Yetkili Kişi :

Yaşar Günlü

E-Posta Adresi :

-

Whatsapp 1:

0 (539) 819 53 56

Firmamız; Ordu pasta ve pastane sektöründe bölgemizin en meşhur börek salonu olarak faaliyet göstermektedir. Firmamız; ticari hayata adım attığı günden bugüne kadar ilkeli, güvenilir ve etik bir ticari anlayışı benimseyerek siz değerli müşterilerimize hizmet vermektedir. Börek salonumuz bölgemizin en meşhur kahvaltı salonlarından biridir. Boşnak ve su böreği çeşitlerimizin yanında simit, poğaça ve kurabiye çeşitlerimiz ile de siz değerli müşterilerimize hizmet vermekteyiz.

Börek salonumuzda her türlü börek çeşidimiz hamurundan pişirilmesine ve hatta sunumuna kadar her detayda hassasiyet ile hazırlanmaktadır. Mutfağımızda titizlik ve hijyen kurallarına en azami ölçüde riayet edilmektedir. Bununla birlikte üretimlerimiz taze, günlük ve doğal malzemeler kullanılarak yapılmaktadır. Süt, yumurta, peynir vb. gibi malzemeler güvenilirliği bilinen yerlerden tedarik edilmektedir.

Salonumuzun cafe bölümü gerek sabah kahvaltılarınızda gerekse günün diğer saatlerinde sevdikleriniz, aileniz veya iş arkadaşlarınız ile keyifli zamanlar geçirmeye müsaittir. Cafe bölümümüzün rahat ve huzurlu atmosferinde hem çayınızı yudumlayabilir hem de dinlenerek yorgunluğunuzu giderebilirsiniz.

Börek salonumuzda gıda güvenliği, iş ve çalışma şartları mevzuat ve yasalarına uyulmaktadır. Dolayısıyla firma olarak bir taraftan müşterilerimizin sağlığını gözetirken; diğer taraftan çalışanlarımızın sağlığını da önemsemekteyiz. Salonumuza özel gün, toplantı ve cemiyetleriniz için alo paket unlu mamuller hattımızdan ulaşarak sabah 07:00 akşam 18:00 saatleri arasında paket siparişi verebilirsiniz. Aynı zamanda bayram ve düğün gibi özel günleriniz için de tepsi veya kilo ile sipariş almaktayız.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR