• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Organik Gök Çiftliği

Adres :

Peksimet Mah. Gümüşlük Cad. No: 125 Muğla » Bodrum

Sektör :

Yetkili Kişi :

Can Erol

Web Sitesi :

E-Posta Adresi :

organikgokciftligi@gmail.com

Whatsapp 1:

0 (545) 970 68 69

Whatsapp 2:

0 (533) 713 57 59

İnsanoğlunun daha sağlıklı bir yaşam sürdürebilmesi için yeterli ve dengeli beslenmesi gereklidir. Bu nedenle gün içerisinde tükettiği meyve ve sebzenin doğal ve organik olmasına önem göstermelidir. Organik Gök Çiftliği olarak siz değerli müşterilerimizin sağlığını ve geleceğini düşündüğümüz için raflarımıza en taze ve bahçeden toplanan organik meyve ve sebzelerimizi diziyoruz.

Muğla / Bodrum da bulunan marketimize sizleri de davet ediyoruz. Disiplinli ve özverili çalışma tarzımız ve deneyimli çalışma personellerimiz ile sizleri karşılamaya hazırız. Doğanın içerisinden en katkısız, saf haliyle toplanıp sizler için satışa sunulan bu ürünlerimizi, saklama koşullarına uygun muhafaza ederek siz değerli müşterilerimize en sağlıklı haliyle sunarız.

Organik Gök Çiftliğine geldiğinizde bulabileceğiniz ürünlerimiz ise; organik yoğurt, günlük süt, sebze ve meyve satışı mevcuttur. Bütün manav ihtiyaçlarınızı bizden karşılayabilirsiniz. Bunun yanı sıra toptan meyve ve sebze satışımız mevcuttur.

İstediğiniz gün ve saat diliminde bizlere iletişim adresimizden veya telefon numaralarımızdan arayarak sipariş oluşturup, dilediğiniz ürünleri isteyebilirsiniz. Pratik personellerimiz en hızlı şekilde adresinize teslim edeceklerdir. Amacımız müşteri memnuniyeti olmakla birlikte kaliteli, hızlı ve temiz bir hizmeti sizlere en yalın haliyle sunmaktır.

Sebze ve meyve ticaretinde birçok firmadan daha iyi işler çıkardığımız doğrudur. Bunun sebebi ise güvenilir, dürüst ve işinin ehli olmamızdır. Karşılılık saygı ve güven olduğu müddetçe zor bir iş yoktur. Her zaman işimizin başındayız..

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR