• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Ortaklar Oto Elektirk & Oto Kurtarma

Adres :

Gazi Süleyman Paşa Mahallesi Hoca Şevket Özalp Sokak No: 1/a Sakarya » Geyve

Sektör :

Yetkili Kişi :

Olcay Demir - Yunus Mert

E-Posta Adresi :

[email protected]

Whatsapp 1:

0 (533) 434 86 44

Whatsapp 2:

0 (549) 434 23 32

Ortaklar Oto Elektrik & Oto Kurtarma isimli değerli ve kaliteli firmamızın da birmilyonnokta.com kervanına katıldığını biliyor muydunuz? Otomobil sektörüne büyük hizmetler vermiş ve hala da en iyi hizmeti vermeye devam etmekte olan firmamız, çok yoğun bir müşteri kitlesine sahiptir. Her hizmeti ile bu sektörün bir kademe daha üstüne çıkan firmamız, otomobil elektriği konusunda oldukça büyük bir tecrübeye sahiptir.

Otomobillerde birçok farklı bölüm olduğu gibi bir de elektrik bölümü vardır. Yani aracın çalışmasını sağlayan ilk adım elektriktir. Elektriği araca veren yer aküdür. Aracınızın aküsünden tutun elektriksel olan her parçasına kadar firmamız, tamir hizmeti vermektedir. Bunun yanı sıra aracınızın içindeki farklı sorunları da çözen firmamız, sadece araç içi değil araç kurtarma hizmeti de vermektedir.

Sakarya yol yardım, nerede olursanız olun, sizleri kurtarmak için adeta Hızır gibi yetişmektedir. Nerede ne zaman kaza yapacağımız veya aracımızın nerede ne zaman arıza vereceği belli olmadığı için güvenilir bir oto kurtarma firması ile diyalogumuzun olması gerekir. Her an her şey olabileceği için kaliteli ve güvenilir hizmet sahibi olan firmamıza ait iletişim numarasını yanınızda taşımayı unutmayınız. Işık hızında hareket eden ve araç kurtarma hizmeti veren firmamız, aracınıza tek çizik dahi gelmeden gideceği yere kadar götürmektedir.

Son derece sağlam bir şekilde kurtarma ve taşıma hizmeti vermekte olan firmamız, aynı zamanda bütçenize de oldukça uymaktadır. Bu sektörün en uygun fiyata ve en kaliteli hizmet veren tek firması olduğumuzu belirtmek isteriz. Hemen arayın anında yanınıza gelip hizmet verelim.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR