• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Orthotherapy Fizik Tedavi Kliniği

Adres :

Ginza Lavinya Park Dr. Nail Derelioğlu Kliniği Barış Mahallesi Belediye Caddesi No: 30/175 İstanbul » Beylikdüzü

Sektör :

Yetkili Kişi :

Murat Çelik

Web Sitesi :

E-Posta Adresi :

fztmuratcelik@gmail.com

Whatsapp 1:

0 (546) 870 77 07

Whatsapp 2:

0 (531) 706 71 30

Çeşitli sebeplerden dolayı bireylerin vücudunda sorunlar oluşabilir. Kas ve kemik sağlığının bozulması üzerine bireyin hareket etmesi kısıtlanabilir, birey ağrılı dönemler geçirebilir. Bu gibi durumlarda uzman kontrolünde fizik tedavi görmek gerekmektedir. Bireyin fizik tedavi görmesi için öncelikle uzman kontrolünden geçmesi gerekir. Biz, uzman hekimlerimizle hastalarımıza gerekli tüm testleri yapıyoruz. Testler sonucunda hastamızın sağlık problemini belirliyor ve bu doğrultuda uygulanacak tedavi yöntemini belirliyoruz.

Fizik tedavi kliniğimizde alanında uzman, bilgi ve birikim sahibi personelimizle hizmet veriyoruz. Gelen tüm hastalarımıza saygı ve sevgi sınırları içerisinde ihtiyacı olan hizmeti sunuyoruz. Biz, İstanbul medikal ve tıbbi cihaz sektörünün gelişmiş ve güvenilir ismi olarak sadece kliniğimizde hizmet vermiyoruz. Kliniğimize gelemeyen hastalarımız için fizik tedavi hizmetini evlere götürüyoruz. Kişiye özel egzersiz planımızla evde fizik tedavi uyguluyor, bireyin sağlığına en kısa sürede kavuşmasını sağlıyoruz.

Hizmet verdiğimiz sektörde pek çok klinik bulunuyor. Bu klinikler arasında bizi ön plana çıkaran ise kullandığımız cihazların son teknoloji olması ve en iyi yöntemlerle hizmet veriyor olmamızdır. Ekibimizin her üyesi yeniliğe ve gelişime açık bireylerdir. Bu sayede sektörde gerçekleşen yenilikleri ve değişimleri yakından takip ediyoruz. Kendimizi, çalışmalarımızı geliştirerek her zaman sağlık için en iyi hizmeti sunuyoruz. Uzmanlarımız ve personelimizle birlikte sizlere ağrısız, daha konforlu bir yaşam sunmak için özenle ve dikkatle çalışıyoruz. Artık oturup kalkarken, yatarken ağrılarınızdan kurtulmuş olacaksınız.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR