• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Oscar Veteriner Kliniği

Adres :

Güventepe Mah. Veysel Şatıroğlu Cad. 7/c-a Ankara » Yenimahalle

Sektör :

Yetkili Kişi :

Burcu Mutlu

E-Posta Adresi :

info.oscarveteriner@gmail.com

Whatsapp 1:

0 (533) 311 19 92

Oscar Veteriner Kliniği olarak değerli küçük dostlarımız için verdiğimiz çalışmaları birmilyonnokta.com ile tanıtıyoruz. Evde veya sokakta yaşayan hayvanların sağlıklı bir yaşama sahip olması için çalışmaktayız. Evcil hayvanların ve sokak hayvanlarının sağlık kontrolünden geçmesi, ihtiyacı olan sağlık hizmetinden faydalanması gerekir. Bizler aldığımız eğitim ve kazandığımız tecrübe doğrultusunda hem evcil hayvanlarının hem de sokak hayvanlarının ihtiyacı olan sağlık hizmetini karşılamaktayız.

Ankara evcil hayvan sektöründe verdiğimiz veterinerlik hizmeti için Yenimahalle’de bulunan kliniğimizde çalışmaktayız. Tam donanımlı veteriner kliniğimizde kedi, köpek, tavşan, papağan, muhabbet kuşu gibi farklı hayvan türleri için hizmet veriyoruz. Öncelikle hayvanlar sağlık kontrolünden geçiyor. Ardından sağlık durumuna göre hastalık teşhis ediliyor. Tanı konulduktan sonra tedavi için hangi yöntemin kullanılacağı belirleniyor. Son olarak tedavi süreci başlatılıyor. Hayvanların sağlık kontrolleri yapıldığı gibi diş sağlığı kontrolü de yapılıyor. Aşılama, kan testi, röntgen, kırık ve çıkık tedavisi, ameliyat gibi farklı işlemler uygulanabiliyor.

Hayvansever ekibimiz sayesinde sağlık çalışmalarının tamamı güvenilirdir. Bizler değerli küçük dostlarımızın herhangi bir riskle ya da sağlık problemiyle karşı karşıya kalmasını istemiyoruz. Bu nedenle işimizi büyük bir özenle yapıyoruz. Teknolojinin sunduğu imkanları kullanıyor, kendimizi geliştirmeye devam ediyoruz. Hizmet verdiğimiz sektörde kendimizi geliştirerek küçük dostlarımız için daha doğru ve sağlıklı çalışmalar yapabiliyoruz. Oscar Veteriner Kliniği ailesi olarak verdiğimiz hizmetten sizler de güvenle faydalanabilir, sorumluluğunu üstlendiğiniz hayvanların sağlıklı yaşamasına yardımcı olabilirsiniz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR