• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Oses Çiğköfte Kırşehir

Adres :

Ahievran Mah. Yavuz Sultan Selim Bulvarı Kendilli Apt. No: 16 Kırşehir » Merkez

Sektör :

Yetkili Kişi :

Ömer Çiçek

E-Posta Adresi :

omercicek3240@hotmail.com

Whatsapp 1:

0 (539) 550 93 40

Whatsapp 2:

0 (541) 543 32 40

Tüm Kırşehir ilinde hizmet vermekte olan ve başarılı hizmetleri ile sektöre ses getiren firmamız Oses Çiğköfte Kırşehir birmilyonnokta.com un üyesidir. Kırşehir fast food sektörü içinde yer alan firmamız lezzetleriyle müşterilerimizin ilgisini ve beğenisini kazanmıştır. Fast food denince akla artık günümüzde çiğköfte de gelmektedir. Yanında ayranla da mükemmel ikili olmaktadırlar. Çiğköfte müşterilerimiz için ayakta ya da oturarak yenebilecek güzel ve lezzetli bir alternatif olmaktadır. Bunun yanı sıra porsiyon olarak, dürüm olarak ya da değişik şekillerde görücüye çıkmaktadır.

Firmamızda çalışan çiğköfte ustalarımız yıllardır sektöre emek vermiş, yılların deneyimine sahip kişilerdir. Firmamızda temizliğe çok çok önem verilmektedir. Mutfak çalışanlarımız eldiven ve boneyle çalışırlar. Tüm ürünler her gün günlük olarak taze taze yapılır ve müşterilerimize sunulur. Gelen talepler üzerine müşterilerimizin siparişlerini de alıyoruz. Bizleri arayarak ya da whatsapp hattımızdan istediğiniz adrese çiğköfte siparişi verebilirsiniz. Hızlı servis elemanlarımız sayesinde siparişleriniz sizlere en kısa sürede, ambalajı bozulmadan teslim edilmektedir.

Firma olarak her zaman müşteri memnuniyeti odaklı çalışmalar yapmaktayız. Müşterilerimizin güveni onların sürekli müşteri haline gelmesinde önemli rol oymamaktadır. Müşterilerimize sunduğumuz hizmetlerde kaliteden asla ödün vermeyiz. Sunduğumuz hizmetler için uyguladığımız fiyatlar piyasa fiyatlarının altında seyretmektedir. Sektörde en iyi olma yolunda verdiğimiz çaba ve çalışmalarımız en hızlı şekilde devam etmektedir. Bizleri sektörde öncü konuma getiren başarılarımız bizim gurur kaynağımızdır.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR