• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Oses Çiğköfte Ortabağlar

Adres :

Ortabağlar Mahallesi Huzur Caddesi ( Salı Pazarı ) No: 60b Bursa » Yıldırım

Sektör :

Yetkili Kişi :

Arzu Köksal - Uğur Köksal

E-Posta Adresi :

ugur-koksal-2003@hotmail.com

Whatsapp 1:

0 (539) 592 81 26

Türk mutfağının pek çok lezzetleri bulunmaktadır. Her yöresinin kendine özel ve has bu lezzetleri yiyenlerin damaklarında efsane bir tat, zihinlerinde ise unutulmayacak lezzetler olarak hatırlanmaktadır.

Türk mutfağının bu eşsiz lezzet ve tat içerisinde yer alan yiyeceklerden biri de çiğ köftedir. İçeriğindeki malzemelerin ölçüleri dikkate alınarak harmanlanıp tam kıvamında yoğrulması ve lavaşın içerisinde yerleştirilmesi ile unutulmayacak aynı zamanda vazgeçilmeyecek bir lezzet olmaktadır.

Bizler de siz değerli müşterilerimize bu eşsiz lezzeti tam kıvamında ve unutulmaz tadında sunabilmek amacı ile Bursa fast food sektörü içerisinde yerimizi aldık. En tatlı kampanya, avantajlı menü, aile boyu, orta paket ve küçük paket olarak seçeneklerimiz ile bir telefon kadar uzağınızdayız.

Dilerseniz bu eşsiz lezzetimizi işletmemize gelip ve görerek yiyebilir dilerseniz de alo paket seçeneğimiz ile dilediğiniz zaman ve dilediğiniz yere sipariş verebilirsiniz. Hijyen konusunda en ufak bir ihmale bile yer verilmeyen işletmemizde temizlik kuralları harfiyen uygulanmakta ve dikkat edilmektedir.

Sizlere eşsiz lezzetlerimizi en sağlıklı ve temiz ortamda sunabilmek bizim için en önemli hususlar içerisinde yer almaktadır. Bir diğer önemli husus ise siz değerli müşterilerimizin bizlere vermiş olduğu güven duygusudur. Bu duyguyu kaybetmemek aksine daha da arttırmak için işimizi büyük bir özenle yapıyoruz.

Sizler de bu eşsiz lezzete güvenilir, kaliteli ve müşteri memnuniyeti önem Verne işletme tarafından ulaşmak istiyorsanız Bursa’nın Yıldırım ilçesinde bulunan Oses Çiğköfte Ortabağlar işletmemizde ağırlamak için bekliyoruz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR