• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Osmaniye Boya Tadilat

Adres :

Osmaniye Osmaniye » Merkez

Sektör :

Yetkili Kişi :

Hüseyin Kaçar

E-Posta Adresi :

-

Whatsapp 1:

0 (546) 247 64 45

Whatsapp 2:

0 (546) 247 64 45

Osmaniye’de boyacılık sektöründe bir esnaf dükkânı olarak çalışma hayatına başlayan firmamızı daha sonrasında büyüterek tadilat alanında da hizmet veren kapsamlı bir firmaya dönüştürdük. Uzun yıllardan beridir boya ve tadilat alanında yaz kış demeden hizmet sunmakta olan firmamız, yaptığı işler ile beğeni toplayarak adından sık sık söz ettiren bir firmadır.

Firmamızca yapılan her iş; sıradan bir boya, basit bir tadilat işlemi olarak görülmemekte olunup bir proje hassasiyetiyle üzerinde düşünülerek çalışılan işlerdir. Yaptığımız işlerin marka yaratmakta araç oldukları düşüncesini benimsemekteyiz. Her çalışmamızda ince detaylara gösterdiğimiz özenle farklılıklar yaratan firmamız, mistik uyumlar sağlayarak bir nevi imza atılan işler yapmaktadır.

Bunların yanı sıra çalışmalarımızı gerçekleştirirken müşterilerimizin istek ve tarzlarını esas kılavuz olarak kabul etmekteyiz. Siz müşterilerimizle sık sık görüşmeler yaparak sürecin tamamında iletişim içerisinde olmaya özen göstermekteyiz.

Osmaniye Boya – Tadilat denildiğinde kaliteli hizmetin, orijinal fikirlerin, son trend olmuş tasarımların aklınıza gelmesi pekte şaşılası bir durum değildir. Zira kamu veya özel alan fark etmeksizin, ister evinizi, ister iş yerinizi yaptırmaya karar verdiğinizde yapılması istenen yeri bir bina olmanın ötesine taşıyoruz. Bilindik yapıların aksine kendine has tasarımlarımız ile tadilattan geçirdiğimiz mekanlarınız daha kullanışlı, benzerlerinden farklı, dikkat çekici detaylarıyla akılda kalıcı ve prestij katılmış mekanlara dönüştürüyoruz. Gün geçtikçe artmakta olan kullanışlı teknolojik gereçleri çalışmalarımıza dahil ederek elimizden geldiğince hızlı bir şekilde çalışmaları tamamlıyor ve yapılarınızı size mükemmel sonuçlarla iade ediyoruz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR