• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Osmanlı Antik

Adres :

Güllerpınarı Mahallesi Mollaosman Caddesi No: 38 Antalya » Alanya

Sektör :

Yetkili Kişi :

İsmail Tuluk

E-Posta Adresi :

alanyakalesi2011@hotmail.com

Whatsapp 1:

0 (533) 349 14 05

Whatsapp 2:

0 (544) 349 14 05

Antika eşya, en genel anlamda maddi değeri bulunan eskimiş eşyalara verilen bir addır. Ancak bir eşyanın antika olarak sayılabilmesi için aynı zamanda ender bulunan bir parça olması da gerekmektedir. Antikaları değerli yapan bir başka unsur ise ünlü bir kişiden veya geçmiş tarihi bir devirden iyi şekilde korunarak günümüze kadar ulaşmış olmasının gerekmesidir.

Osmanlı Antik olarak uzun yıllardır hizmet verdiğimiz bu sektör alanında gerekli eğitimleri tamamlamış karomuz sayesinde antika alım işlemlerinizi profesyonel olarak gerçekleştirmenizi sağlamaktayız. İşinin ehli olan kadromuz sayesinde beğendiğiniz antika parçalarımız hakkında da sizlere özel ayrıntılı bilgilendirmeler gerçekleştirerek kafanızda herhangi bir soru işareti kalmasını engellemekteyiz. Hizmet vermeye başladığımız ilk günden itibaren güvenilir ve kaliteli hizmet anlayışını kendimize benimseyerek, bu bilinç doğrultusunda çalışmalarımızı gerçekleştirmekteyiz. Antalya antika eşya sektöründe hizmet sağlayan diğer firmalara karşın hem bilinçli hem de kaliteli antika eşyalarımız ile de lider konumda yer almaktayız.

Nostaljik radyo modelleri, antika gramofon çeşitleri, antika dikiş makinesi modelleri, antika daktilo çeşitleri ve birbirinden özel antika parçalarımız ile müşterilerimizin isteklerini tam anlamıyla karşılamak için çalışmalarımızı titizlikle sürdürmekteyiz. Birbirinden farklı tarzlara sahip olan antika ev eşyalarımız ile evlerinizin havasına uyum sağlayacak parçalarımızı müşterilerimizle buluşturmaktayız. Güler yüzlü ve uygun fiyatlı hizmet anlayışımızla da sektörümüzde her geçen gün büyümeye, daha geniş kitlelere hizmet sağlamaya devam etmekteyiz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR