• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Osmanlı Halı Yıkama

Adres :

Karatay /konya Konya » Karatay

Sektör :

Yetkili Kişi :

Metin Şahin

Web Sitesi :

E-Posta Adresi :

metinsahin591@gmail.com

Whatsapp 1:

0 (555) 047 47 67

Whatsapp 2:

0 (555) 047 47 67

Temiz koşullar altında yaşamak hem sağlığımız için hem de ferah bir ortam için gereklidir. Yaşantımızda kullandığımız bazı araçlar çok sık kullanılması nedeni ile hızlı bir şekilde kirlenmektedir. Bunların başında sürekli olarak üzerlerinde gezindiğimiz halılardır. Halılarınızın temizliğini kendi başınıza da yapabilirsiniz ancak hem yeteri kadar temiz sonuçlar elde etmede sorunlar yaşayabilir hem de fazla yorulmanıza neden olabilir. Osmanlı Halı Yıkama olarak bizler sizlere bu sektörde hizmet getirmekteyiz.

Osmanlı Halı Yıkama Konya ilinin Karatay ilçesinde yer alan işletmesinde siz değerli müşterilerimize hizmet vermektedir. Kurulduğumuz günden bugüne kadar vermiş olduğumuz kaliteli ve müşteri memnuniyeti odaklı hizmetleri neticesinde Konya halı yıkama sektöründe halkımız tarafından tercih edilen değerli bir kurum haline gelmiştir. Gelinen bu değerli konumun korunması ve geliştirilerek daha da yukarılara çıkarılması için yenilikçi ve gelişmeci yapımız ile sizlere hizmet vermeye devam etmekteyiz.

İşletmemizde bu hizmetlerimizi yaparken son teknoloji ile üretilen makineleri kullanmakta ve profesyonel hizmet vermekteyiz. Bu hizmetlerimizi alanında uzman, tecrübeli ve güler yüzlü çalışanlarımız ile sağlamaktayız. Bu temizlik işlemi sırasında en kaliteli ve hem halılarımıza hem insan sağlığına zararlı olan ürünleri kullanmaktayız.

Eğer sizlerde kirlenmiş olan halılarınızı yıkatacak kaliteli hizmet veren bir kurum arıyorsanız doğru adrestesiniz. Osmanlı Halı Yıkama iletişim adreslerimizden bizler ile iletişime geçebilir ve hizmet talebinde bulunabilirsiniz. Osmanlı Halı Yıkama olarak sizlere hizmet vermekten büyük mutluluk duyarız.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR