• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Osmanlı Oto Kurtarma

Adres :

Hacılar Harmanı Mah. 5744 Nolu Sok. Galericiler Sitesi Aksaray » Merkez

Sektör :

Yetkili Kişi :

İsmail İnce

Web Sitesi :

E-Posta Adresi :

incei787@gmail.com

Whatsapp 1:

0 (541) 680 02 37

Osmanlı Oto Kurtarma ekibi olarak yolda kalan araçlar için kurtarma hizmeti veriyor, verdiğimiz hizmeti birmilyonnokta.com ile tanıtıyoruz. Araçlar çeşitli nedenlerden dolayı arızalanabiliyor. Arızalanan araçları hareket ettirmek riskli olabiliyor. Özellikle seyahat halindeki araçların arızalanması ciddi sorunlara neden olabiliyor. Araçların arızalanması ve yolda kalması durumunda oto kurtarma ekibinden yardım alınması gerekiyor.

Araçların yolda kalması durumunda alınan hizmet, oto kurtarma hizmetidir. Seyahat halindeki araçlar farklı nedenlere bağlı olarak arızalanabilir ve durabilir. Araç yakıtının bitmesi, aracın kaza yapması, aracın motorunda arıza olması başlıca nedenlerdir. Aynı zamanda araç lastiğinin zarar görmesi durumunda da araçlar yolda kalabilir. Sebep her ne olursa olsun yolda kalan araçlar için oto kurtarma hizmeti vermekteyiz. Oto kurtarma hizmeti için özel araçlar kullanılmaktadır. Araçlarda tam donanımlı ekibimiz görev almaktadır. Oto kurtarma çalışmalarında herhangi maddi veya manevi hasarın yaşanmaması önemlidir. Bizler tecrübe sahibi ekibimizle oto kurtarma hizmeti vermekteyiz.

Aksaray merkezli hizmet veren firmamızda farklı araç modelleri bulunmaktadır. Aracınız yolda kaldığında bizimle iletişime geçmeniz yeterli olacaktır. Ekibimiz sizin için uygun araçla kısa sürede bulunduğunuz konuma gelecektir. Ekibimiz sizden detaylı adres bilgisi aldıktan hemen sonra yola çıkar ve adrese gelir. Bizler hem firmamız için hem de müşterilerimiz için zamandan tasarruf etmek adına süreyi doğru değerlendirmekteyiz. Aksaray yol yardım sektöründe kısa sürede doğru ve güvenilir oto kurtarma hizmetini uygun fiyata almak için bizi tercih edebilirsiniz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR