• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Osmanlı Sıhhi Tesisat

Adres :

- Uşak » Merkez

Sektör :

Yetkili Kişi :

Ergün Gezgin

E-Posta Adresi :

[email protected]

Whatsapp 1:

0 (542) 226 06 85

birmilyonnokta.com sitesinin üyesi olan Osmanlı Sıhhi Tesisat olarak yıllardır sıhhi tesisat alanında Uşak ilinde hizmet vermekteyiz. Uzun yıllar boyunca Uşak tesisat ve bakım onarım sektöründe hizmet verdiğimizden dolayı oldukça tecrübe ve bilgi birikimi biriktirdik. Başladığımız her işi başarıyla bitirmenin verdiği haklı gururu üstümüzde taşımaktayız.

Sıhhi tesisat, insanlara temiz ve güvenilir su taşımak için büyük önem arz etmektedir. Temiz su taşıyan borulara başka sıvıların karışması, direkt olarak yaşamımızı ve sağlığımızı olumsuz etkileyebilir. Temiz su ve pis su sistemlerinin uygun bir şekilde birbirinden ayrılması gerekir. En basit anlatımla bile sıhhi tesisatın ne kadar önemli olduğunu anlayabiliriz.

Günümüz ısınma teknolojisi olan doğalgaz tesisatı da çok sık verdiğimiz hizmetler arasındadır. Doğalgaz sistemiyle birlikte yakıt depolama derdine son veriyoruz. Sağlık açısından da daha yaralı olan doğalgaz sisteminde gaz zehirlenmesi gibi durumlarla karşılaşılmaz. Çevre dostu olan doğalgaz sistemi maddi açıdan da size büyük kolaylık sağlayacaktır. Doğalgaz petekleri kullanıma bağlı olarak tıkanabilmektedir. Bu tıkanma sebebiyle de verim düşüklüğü yaşanabilir. Hiç merak etmeyin işletmemiz bunun da çözümünü size sunmaktadır. Petek temizleme ve tamirat hizmeti vermekteyiz.

Yaptığımız işler uzun dönemler boyunca kullanılacağı için profesyonel bir ekiple çalışmanız oldukça önemlidir. Sürekli sorun veren tesisat problemleriyle kimse uğraşmak istemez. Bu çok büyük para ve zaman kaybına yol açar. Bu yüzden bizim gibi profesyonel ekipleri tercih etmeniz siz müşterilerimizin yararına olacaktır.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR