• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Osmanoğlu Mobilya

Adres :

Osman Yılmaz 618. Sokak No: 6 Kocaeli » Gebze

Sektör :

Yetkili Kişi :

Ali Kaçmaz

E-Posta Adresi :

istanbulspor100@gmail.com

Whatsapp 1:

0 (531) 354 74 58

Mobilyalar yaşam alanlarımız olan ev, işyeri, ofis ve diğer birçok ortak alanda kullanılmaktadır. Bu kullanımın amacı konforlu, ihtiyaçları karşılayan ve kaliteli bir yaşam standartına sahip bir alanın inşa edilmesini sağlamaktır. Bu neden ile bir ihtiyaç olarak görülmektedir. İşte bizlerde farklı ortam ve alanlara özgün olarak gereksinim duyulan mobilya tasarımlarını yapmakta, Osmanoğlu Mobilya güvencesi ile üretimini sağlayarak sizlere ulaştırmaktayız. Kaliteli, modern, özgün ve eşsiz tasarımlar ile üretilmiş olan koleksiyonlarımızdan sizlerde uygun olan tasarımı seçerek yaşam alanlarınızı güzelleştirebilirsiniz.

Osmanoğlu Mobilya Kocaeli ilinin Gebze ilçesinde yer alan işletmesinde sizlere bu hizmeti sunmaktadır. Kurulmuş olduğumuz ilk günden gelmiş olduğumuz konuma ulaşma serüvenimizde kaliteden ödün vermeden, müşteri memnuniyetini ve uygun fiyatlamayı misyon olarak belirlediğimiz, güvenilir, seçkin hizmetlerimiz neticesinde Kocaeli mobilya alanında müşterilerimiz ve halkımızca tercih edilen bir marka olmuş bulunmaktayız. Geldiğimiz konumu korumak, geliştirerek daha yüksek mertebelere ulaştırmak adına ekip ve firma olarak gerekli çabayı göstererek bu yolda ilerlemekteyiz.

Hizmetlerimiz kapsamında mobilya takımları, ev eşyaları, elektronik eşyalar, beyaz eşya ve daha birçok ürünü sizlere temin etmekte, uygun fiyatlar eşliğinde sizlere ulaştırmaktayız. Her bütçeye uygun olarak üretilen ürünler ile sizlere hizmetlerimizi ulaştırmaktayız. Sizlerde mağazamıza gelebilir, ev, işyeri, ofis ve diğer alanlarda kullanılmak üzere gereksinim duyulan ürünleri bizlerden temin edebilirsiniz. Osmanoğlu Mobilya olarak sizlere gerekli hizmeti sunmaktan büyük mutluluk duyarız.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR