• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Osmanoğulları Sıhhi Tesisat & Dekorasyon

Adres :

Şefkat Mahallesi Emel Caddesi No: 5/a Ankara » Keçiören

Sektör :

Yetkili Kişi :

İbrahim Yavuz

E-Posta Adresi :

ibrahimyavuz336@gmail.com

Whatsapp 1:

0 (552) 434 89 89

Ankara tesisat bakım ve onarım hizmetinde bir marka olan Osmanoğulları Sıhhi Tesisat ve Dekorasyon siz değerli müşterilerimize bakım, onarım ve tesisat çalışmalarında profesyonel yardım ve hizmet sunmaktadır. Tecrübeli ve alanında yetkin çalışma arkadaşlarımız ile her türlü tesisat, tıkanıklık, kaçak tespiti ve onarımı noktasında kaliteli ve özenli hizmet vermekteyiz. Bünyemizde sıhhi tesisat ustalarımız, tıkanıklık açma firmalarımız, su tesisat firmalarımız, su tesisatçılarımız, banyo aksesuarları montajı ekibimiz, vitrifiye ürün hizmetlerimiz, su kaçağı tespiti firmalarımız ve termal kamera ile su kaçak tespiti yapabilen firmalarımız ile evlerinizin ve siz değerli müşterilerimizin güvenliği adına özenli, kaliteli ve profesyonel hizmet vermekteyiz.

Evlerimizde gözle görünmeyen su sızıntıları ve tesisat sorunlarını oldukça hızlı, dikkatli ve özenli bir şekilde onarıyor ve oluşabilecek diğer tesisat sorunlarının da önüne geçilmesini sağlıyoruz.

Pratik, güvenilir, tecrübeli ve aktif ekibimizle tüm tesisat, sızıntı ve tıkanıklık sorunlarına kökten çözüm sunuyor ve su sızıntısı, baskını ve paslanma sorunları gibi oluşabilecek can sıkıcı ve masraflı sorunların önüne geçiyoruz.

Sizlere son derece sağlam, sağlıklı ve uzun yıllar gönül rahatlığı ile kullanabileceğiniz tesisat sistemleri kuruyor ve var olan tesisatınızı da güçlendiriyoruz. Uzun yıllar tesisat bakım ve onarım hizmetlerinde aktif ve profesyonelce çalışmış olan firmamız sizlere sağlıklı, kaliteli ve güvenli hizmet sunmaya devam etmektedir. Tüm tıkanıklık, sızıntı ve taşma sorunlarında bir telefon kadar uzağınızdayız, profesyonel ekibimizle tesisat sorunlarınızı kısa sürede ve kolayca çözmeyi garanti ediyoruz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR