• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Oto Karne

Adres :

Yeşilkent Mahallesi Ahmet Arif Caddesi No: 152/156 İstanbul » Esenyurt

Sektör :

Yetkili Kişi :

Mustafa Çekiçoğlu

E-Posta Adresi :

[email protected]

Whatsapp 1:

0 (545) 297 87 27

Esenyurt ve çevresinde artan müşteri kitlesine hizmet veren firmamız Oto karne birmilyonnokta.com un üyesidir. Firmamızda müşterilerimiz için ihtiyaç odaklı çalışmalar yapmaktayız. Müşterilerimizin en çok tercih ettiği hizmetler olan oto ekspertiz, seramik kaplama, pasta cila, bilgisayarlı arıza tespiti hizmetlerini müşterilerimize sunmaktayız.

İstanbul otomotiv sektörü en gelişmiş illerin başında gelmektedir. Hal böyle olunca da sektörde pek çok firma hizmet vermektedir. Bizim firmamızı diğer firmalardan ayıran en önemli unsur çok farklı hizmetleri ay anda bünyesinde barındırmasıdır. Firmamızdan gönül rahatlığı ile güvenilir bir ekspertiz raporu alabilirsiniz. Ekspertiz hizmeti kısaca araçların ilk günden bugüne dek yaşadıkları her şey hakkında hazırlanan raporlardır. Bu raporlarda hangi parçası değişmiş, kaza geçirmiş mi, geçirmişse kaç kez, kaza sonucunda parça değişikliği yapılmış mı, hangi parçaları orijinal hangileri değil gibi bilgiler yer alır.

Sizlere raporda araçla ilgili tüm bilgiler detaylı olarak verilecektir. Bu bilgilere göre araç alım satımı yapılmaktadır. Bu nedenle raporların doğru ve tarafsız hazırlanması gerekmektedir. Firmamızda çalışan personellerimiz işlerinde uzman, her marka model araç konusunda tam donanımlı bilgi ve tecrübeye sahip kişilerdir.

Firmamız üstün başarılarıyla sektörde öncü konuma ulaşmıştır. Konumu korumak için çalışmalarına sürekli artan hızla devam etmektedir. Firmamız uygun fiyat seviyesini her zaman korumuştur. Bizleri arayarak bilgi alabilir, firmamızı ziyaret ederek de hizmetlerimizden yararlanabilirsiniz. Ekspertiz raporu için randevuyla gelmeniz halinde beklemeden tüm işlemlerini hallolacaktır.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR