• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Oto Kurtarıcı Gürbüz

Adres :

Karagedik Mah 1500 Sok No 79 Muğla » Fethiye

Sektör :

Yetkili Kişi :

Gürbüz Çolak

E-Posta Adresi :

colak4886@hotmail.ocm

Whatsapp 1:

0 (543) 486 72 80

Oto Kurtarıcı Gürbüz Firmamız ;fethiye oto kurtarıcı firmaları,fethiye oto kurtarıcı fiyatları,fethiye en yakın oto çekici,fethiye en yakın oto kurtarıcı,fethiye alo oto çekici hizmeti,fethiye 7/24 oto çekici,fethiye acil oto çekici hizmeti,fethiye güvenilir oto çekici hizmetleri,fethiye güvenilir oto çekici firmaları,fethiye 7/24 oto kurtarıcı hizmeti,vb alanda hizmet vermekteyiz.

Gün içerisinde otomobilinizi kullanırken veya farklı arıza durumlarında oto kurtarma ve oto yardım hizmetleri gerektiren durumlar olabilir. Bu ve buna benzer durumlarda kalitede bir numara olmaya devam ediyoruz.Oto Kurtarıcı Gürbüzolarak, oto kurtarma alanında profesyonel bir şekilde sizlere yüksek kalitede hizmet vermeye devam etmekteyiz.

Oto kurtarma firmamız, 7 gün 24 saat olmak üzere oto yardım ve kurtarma hizmetlerini siz kıymetli müşterilerine ulaştırıyor. Her gün ve günün her saati hiç durmaksızın sizlere hizmet etmekte olan firmamız, uzman ve deneyimli kadrosuyla işini azimle yapmaya önem veriyor. Kalite ve müşteri memnuniyetini benimsemiş hizmet anlayışımızla sektöründe lider olan firmamız, sürekli kendini yenileyerek sizleri daha da memnun etmenin yollarını araştırıyor. Ekip çalışmasına önem veren genç ve dinamik kadromuzla işlerinizi yoluna koymaya çalışıyoruz.

Alanında uzman ve deneyimli sürücülerimizle sizlere vakit kaybettirmeden olay yerine intikal ediyor ve aracınızı çekerek mağdur olmanızı ve farklı sorunlara yol açabilecek trafik sıkışmasını önlemeye gayret ediyoruz. Hem sizlerin zaman kaybını azaltıyor hem de daha güvenilir trafik ortamı oluşturmaya çalışıyoruz. Müşteri memnuniyeti ve yüksek kalitede hizmet odaklı çalışma ilkemizle sizlere daha iyi hizmet vermeye çalışıyoruz.

Oto Kurtarıcı Gürbüzgenç ve azimli çalışma kadrosu ve güler yüzlü hizmetleriyle alanında yegane isim olmaya devam ediyor. Sizlerden gelen geri bildirimler sayesinde her geçen gün kendimizi değiştiriyor ve geliştiriyoruz.MuğlaOto Kurtarmaşubemizle müşterilerimize hizmet vermeye devam ediyoruz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR