• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Ovam Parke

Adres :

Saray Mah. Ssk Cad. Şok Market Yanı Muş » Merkez

Sektör :

Yetkili Kişi :

Ömer Arme

E-Posta Adresi :

-

Whatsapp 1:

0 (539) 448 80 56

Parke konusunda siz değerli müşterilerimize kaliteli ve güvenilir hizmet sunmaya özen gösteren işletmemiz www.birmilyonnokta.com sitesinin bir üyesi olmaktadır. Günün büyük bir zamanının hatta insan hayatının büyük bir kısmını içerisinde geçirdiği yaşam alanlarının her bir alanının kendi zevkimize göre hazırlanırken hazırlanma aşamasında da kaliteli ürünlerin kullanılmasına önem verilmektedir. Bizler de siz değerli müşterilerimizin hayatlarının büyük bir kısmının içerisinde geçtiği ev, ofis ya da iş yerlerinde tamamen kaliteli ve en iyi malzemeler kullanılarak hizmet vermeye özen gösteriyoruz. Bu sebeple de Muş ahşap dekorasyon sektörü içerisinde yerimizi aldık.

Deneyimli, işini severek ve titizlik içerisinde yapan, işinde uzman, her zaman memnun müşteri düşüncesi içerisinde hizmet veren çalışma ekibimiz ile birlikte her zaman sizlere daha iyi hizmeti sunabilmek için durmadan çalışıyoruz. Sektör içerisinde her türlü yeniliği yakından takip ediyor ve sizlerin hizmetinize sunabilmek için en kısa sürede uygun ortamı sumaya çalıyoruz. Her zevke hitap eden geniş ürün seçeneklerimiz ile sizlere en iyi hizmeti sunabilmek için kendimizi sürekli geliştiriyoruz.

Muş’un merkezinde bulunan Ovam Parke işletmemiz günün her saati açık olmaktadır. Dilerseniz işletmemize gelerek bizzat işlerimizi kendiniz görebilir dilerseniz de bir telefon kadar uzakta olan işletmemizi arayarak aklınıza takılan tüm soruların cevaplarınızı alabilirsiniz.

Her zaman şeffaf hizmet anlayışını sizlere bir borç biliyoruz. Bu sebeple de karşılığında siz değerli müşterilerimizin güven duygusunu kazandık. Bu güven duygusunu sarsmamak aksine daha da arttırmak için işimizi son derece titizlik içerisinde yapıyoruz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR