• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Owist Su Arıtma

Adres :

Küçükçemece İstanbul İstanbul » Küçükçekmece

Sektör :

Yetkili Kişi :

Samet Güler

Web Sitesi :

E-Posta Adresi :

bilgi@owistaritma.com

Whatsapp 1:

0 (542) 557 78 83

Su arıtma sektöründe verdiğimiz hizmetlerle yıllardır huzurunuzdayız. Yılların deneyimi ve birikimini bünyesinde barındıran bir firma olarak verdiğimiz hizmetlerin kalitesi ile adımızdan çokça söz ettiriyoruz. Su arıtma sistemlerine dair her türlü bakım, onarım ve tesisat işlemlerini gerçekleştiriyoruz. Satışını yaptığımız su arıtma cihazlarının kalitesi ve sağlamlığı ile hizmet verdiğimiz sektörde öncü firmalardan biri haline geldik. Sağlıklı ve lezzetli suya ulaşmanın adresi olarak her geçen gün genişleyen bir müşteri kitlesini bünyemizde barındırmaktayız. Cihazlarımız ile arıtılan sularınızı güvenle tüketebilirsiniz. Sizlere sunduğumuz su arıtma cihazları ve su arıtma sistemlerinize yaptığımız bakım ve onarımlarla her daim sağlıklı su tüketmenize katkı yapıyoruz.

İstanbul hizmet sektöründe hizmet kalitemizle sizlerin ilk tercihleri arasında yer aldık. Temel besin maddesi olan suyu sizlere sunduğumuz hizmetlerle daha sağlıklı ve güvenle tüketeceksiniz. Bir teknik servis olarak; evsel, endüstriyel, kuyu suyu arıtma ve yumuşatma cihazlarının gerekli olan her türlü teknik hizmetini gerçekleştiriyoruz.

Su arıtma sistemleri ile ilgili her türlü markanın bakım ve onarımını yapıyoruz. Sizlere en makul fiyatlarla hitap ediyoruz. Verdiğimiz hizmetlerden uzun vadede ve kalıcı memnuniyeti garanti ediyoruz. Sizlere verdiğimiz hizmetlerden sonra arıtılmış sularınızı güvenle tüketebilir ve kullanabilirsiniz. Sizlere satışını yaptığımız arıtma sistemlerini sunuyor hem de sahip olduğunuz arıtma sistemlerinin bakımını üstleniyoruz. Müşteri memnuniyetini garanti ederek sizlere sunduğumuz hizmetlerle bir telefon kadar yakınınızdayız.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR