• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Oymak Sürücü Kursu

Adres :

19 Mayıs Mahallesi Osmaniye Caddesi No 15/3 Samsun İlkadım Samsun » İlkadım

Sektör :

Yetkili Kişi :

Haluk Çetkin - Emrah Unutmaz - Baran Çetkin

Web Sitesi :

E-Posta Adresi :

ardabarancetkin_55@hotmail.com

Whatsapp 1:

0 (546) 432 23 55

Whatsapp 2:

0 (534) 873 82 13

Whatsapp 3:

0 (541) 535 07 51

Whatsapp 4:

0 (534) 053 30 70

Gelişen araç teknolojileri ve sürekli artan nüfus sonucu her geçen gün araç kullanımı artmaktadır. Bu araç kullanımındaki artış ile oluşan kaçınılmaz sorunlar ehliyet alma güçlük derecesini her geçen gün arttırmaktadır. Bu durumda sürücü kursları sizlere yardımcı olmaktadır. Sürücü kursu seçerken dikkat etmeniz gereken kriterler vardır. Bu kriterlerin başında kurs fiyatı gelmektedir. Fiyatı öbür kurslara oranla çok düşük olan kurslarda büyük ihtimal ile eksik ders verilmekte veya tekrar dersi istenildiğinde ek ücret istenmektedir. Bu konuda mağdur olmamak için kaydınızı yaptırmadan tüm detayları kurs yetkilisi ile konuşmanız gerekmektedir.

Eğitmeninizin tecrübe düzeyi de dikkat etmeniz gereken kriterlerdendir. Tecrübesi daha fazla olan eğitmenlerden ders almanız yararınıza olacaktır. Kursun bulunduğu konum da sizleri ve alacağınız eğitimin kalitesini etkilemektedir. Kursta size gösterilecek soruların da sınav esnasında karşılaşacağınız sorular ile paralel nitelikte olması gerekmektedir.

Samsun eğitim alanında müşteri memnuniyetini ön planda tutan sürücü kursumuz aranılan tüm özellikleri bünyesinde bulundurmaktadır. İlkadım’ da sizlere en yakın sürücü kursu olarak hizmet veren firmamız uzman kadrosu ve nitelikli eğitimi ile müşterilerin öncelikli tercihidir. Tecrübeli eğitmen kadromuzda dilerseniz bayan hocadan da direksiyon dersi alabilirsiniz. Kursumuz sizlere en çok rahat edeceğiniz şekilde hizmet vermektedir. Sunduğumuz eğitimde yer alan sınav sorularımız ehliyet sınavı ile paralel niteliktedir. Makul ücretteki kursumuzu gönül rahatlığı ile tercih edebilirsiniz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR