• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Öz Adıyaman Çı̇ğköfte

Adres :

Merkez Mahallesi Cumhuriyet Cad. No : 35/a ( Trabzon Kuyumculuk Karşısı Pasaj Yanı) Rize » Fındıklı

Sektör :

Yetkili Kişi :

Mehmet Ali Ağar

E-Posta Adresi :

agarali704@gmail.com

Whatsapp 1:

0 (544) 358 93 56

Rize Fast Food sektöründe siz değerli müşterilerimize hizmet vermek amacı ile kapılarını açan firmamız; bölgemizin en leziz ve en meşhur çiğ köfte salonudur. Sektöre kapılarımızı açtığımız günden bugüne kadar hijyenik ve temiz bir ortamda hizmet sunarak siz değerli müşterilerimizin gönlünde taht kurduk. Sektörde var olan rekabet ortamına rağmen; en çok sevilen ve en çok tercih edilen firma olduk.

Firma olarak siz değerli müşterilerimize sunduğumuz çiğ köftelerimizin HAACP, ISO ve gıda güvenliği şartlarına, TSE standartlarına uygun bir şekilde üretimi yapılmaktadır. Üretim esnasında kullanılan bulgur, salça, isot, lavaş, nar ekşisi, acı kırmızıbiber vb. gibi tüm malzemeler yöresel ve doğal ürünler olup; yine doğal üretim yapan ve güvenilirliği bilinen yerlerden tedarik edilmektedir. Dolayısıyla çiğ köftelerimizin besin değeri oldukça yüksek ve son derece sağlıklıdır. Bölgemizin en çok rağbet gören çiğ köfte salonu olarak amacımız; lezzet ve kalite standartlarımızı koruyarak sürekliliğimizin devamını sağlamaktır.

Çiğ köfte salonumuz çocuklarınızın, ailenizin ve tüm dostlarınızın keyifli zamanlar geçirebileceği nezih ve ferah bir artama sahiptir. Dolayısıyla salonumuzda kutlama ve etkinliklerinizi gerçekleştirebilirsiniz. Bununla birlikte alo çiğ köfte sipariş hattımızdan tüm etkinlikleriniz için kilo ile sipariş verebilirsiniz.

Firma olarak amacımız bugün geldiğimiz noktadaki konumumuzu koruyarak çiğ köfte geleneğimizi genç nesillere aktarılmasını sağlamaktır. Bu amacımız ekseninde daha geniş tüketici kitlelerine ulaşmak ve bilinirliğimizi arttırmak için elimizden gelen gayreti göstermekteyiz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR