• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Öz Balıkçılar İnşaat

Adres :

Etimesgut / Ankara Ankara » Etimesgut

Sektör :

Yetkili Kişi :

Hayrettin Balıkçı

E-Posta Adresi :

hayrettin-balikci-42@hotmail.com

Whatsapp 1:

0 (539) 528 77 73

Whatsapp 2:

0 (539) 528 77 73

Ankara inşaat sektöründe yıllardır kendini kanıtlamış ve mesleğine ömrünü vermiş olan Hayrettin Balıkçı ustamızla hayal ettiğiniz dekorasyonu size temin etmekteyiz. Boya badana, duvar kağıdı uygulaması, alçıpan işleri ve dış cephe boyama gibi birçok hizmeti bünyesinde bulunduran firmamız, siz değerli müşterilerimizin memnuniyetine son derece önem vermektedir.

Tercih sizden hizmet bizden felsefesine sahip Öz Balıkçılar İnşaat için en önemli şey teslim ettiği işten sonra müşterilerimizin mutluluğudur. Modern ve yenilikçi olan firmamız sektöründe ki gelişmeleri takip etmektedir. Bu sayede size zengin seçenekler sunmakta ve yaşam alanlarınız için en iyisini yapmaktadır. Verdiği hizmette kaliteye çok önem veren Öz Balıkçılar İnşaat için en büyük referans sizin mutluluğunuzdur.

Uygulaması zor ve özen isteyen duvar kağıtlarını en iyi şekilde yapan Hayrettin Usta son derece titiz çalışmaktadır. İşinin son derece ehli olan ustamız güler yüzlü ve iletişim gücü yüksektir. Bu sayede istekleriniz en iyi şekilde anlar ve hayallerinizdeki yaşam alanını size teslim eder.

Tüm bu işçilik ve emek isteyen işleri oldukça uygun fiyata sizlerle buluşturan firmamız sayesinde modern ve zevkli işlerle sizlere en iyi şekilde hizmet vermektedir. Firmamız için diğer bir önemli konuda aldığı işi vaktinde teslim edebilmek ve sizleri mağdur etmemektir. Daha detaylı bilgi almak ve tüm hizmetlerimizi öğrenmek için telefon hattımızdan bize ulaşabilir sorularınızı sorabilirsiniz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR