• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Öz Çiçek Baklava & Çiğ Köfte

Adres :

Larende Mahallesi Ertuğrulgazi Bulvarı No 78/a Karaman » Merkez

Sektör :

Yetkili Kişi :

Mehmet Çiçek

Web Sitesi :

E-Posta Adresi :

cicekm952@gmail.com

Whatsapp 1:

0 (542) 427 12 15

Öz Çiçek Baklava& Çiğ Köfte, Karaman fast food sektöründe hizmet veren birmilyon.com ailesinin bir üyesidir. Tatlı başta olmak bütün lezzetler Türk mutfağına ayrı bir değer katmaktadır. Her birinin damakta bıraktığı tat ile de adeta etkisi altına almaktadır. Sizlere bu özel lezzetleri sunmanın mutluluğunu yaşamaktayız. Alanında uzman ustalarımız bu eşsiz menüyü sizler için hazırlamışlardır.

Menümüz içerisinde çiğköfte, baklava ve Antep pare yer almaktadır. Ayrıca fıstıklı baklava, dürüm çiğköfte, kakaolu baklava ve birbirinden farklı çeşitlerde sunduğumuz lezzetlerimizi bulabilirsiniz. Çiğköfte yemek isterseniz dilerseniz buraya gelebilirsiniz dilerseniz de evinize, iş yerinize sipariş verebilirsiniz.

Karaman’da bulunan meşhur çiğköfte salonlarından biri olmanın mutluluğunu yaşamaktayız. Bunun yanında ise alo paket baklava siparişi de verebilirsiniz. Lezzetlerimiz sizden sadece bir telefon kadar uzaklıktadır. Buraya yakınlarınız ve arkadaşlarınız ile de gelerek keyifli bir vakit geçirebilirsiniz.

Çiğköftenin yanında vazgeçilmez olan ayranı ile birlikte daha da güzel olmaktadır. Antep demek aslında baklavanın başkenti demektir. Son zamanlarda ise oraya özel bir lezzet olan pare ise çok beğenilmiştir ve yemeye doyulmamaktadır.

Bayrama özel baklava siparişi de almaktayız. Hayat yoğunluğundan dolayı her şey her zaman tüketilemeyebilir. Ancak yılın en güzel güllerinden olan bayramlar ise de baklavasız olmaz. Nereden alsam diye düşünmenize gerek. Bunun için yapmanız gereken bizim ile iletişime geçmek ve lezzetlerimiz sipariş vermektir.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR