• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Öz Öztürkler Elektrik

Adres :

Fevzi Çakmak Mahallesi Çivril Cad. No: 135 Uşak Merkez Uşak » Merkez

Sektör :

Yetkili Kişi :

Hasan Hüseyin Öztürk

Web Sitesi :

E-Posta Adresi :

-

Whatsapp 1:

0 (532) 139 01 56

Whatsapp 2:

0 (534) 685 10 28

Evler, işyerleri, ofisler, kurumlar ve daha birçok diğer yapılar da elektrik elzem olan gereksinimlerin başında gelmektedir. Konforlu ve kaliteli bir yaşam için geliştirilen cihaz ve teknolojilerin büyük bir çoğunluğu elektrik gücü ile çalışmaktadır. İşte bu yüzden Öz Öztürkler Elektrik olarak bizlerde sizlerin yaşamlarını sürdürmüş olduğu evlerde gerekli olan elektrik tesisatı çekimi ve yaşanan elektrik arızlarının giderilmesi konusunda sizlere hizmetler vermekteyiz. Profesyonel bir süreç ile sizlere ulaştırmış olduğumuz bu hizmet süreçlerinde sizlerde bizleri tercih edebilir, kalite standartları yüksek hizmetlere erişim sağlayabilirsiniz.

Öz Öztürkler Elektrik olarak Uşak ilinin merkezinde bulunun işletmemizde siz değerli müşterilerimize bu konuda gerekli olan profesyonel destekleri sunmaktayız. Kurulmuş olduğumuz ilk günden buyana sizlere sağlamış olduğumuz hizmetler kapsamında kaliteli, güvenilir, sağlam, modern, dayanıklı, sistemli, uygun fiyatlara sahip olan ve müşteri memnuniyet odaklı hizmet sürecinin sizlere aktarılması neticesinde Uşak elektrik elektronik alanında halkımız tarafından tercih edilen değerli, tecrübeli ve kaliteli bir elektrik tesisatçısı konumuna gelmiş bulunmaktayız. Gelinen bu değerli ve özel konumun korunması, geliştirilip daha yüksek kalite standartları içeren hizmetlerin sizlere verilmesi adına bizler Öz Öztürkler Elektrik olarak büyük bir çalışma sergilemekteyiz.

Sizlere sunmuş olduğumuz hizmetler kapsamında yapıların plan ve proje çizimleri, tesisatlarının çekilmesi ve gerekli olan malzemelerinin satışı konusunda hızlı ve kaliteli bir hizmet aktarmaktayız. Sizlerde Öz Öztürkler Elektrik olarak bu süreçte bizleri gönül rahatlığı ile tercih edebilirsiniz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR