• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Öz Yakacık Psikoteknik Değerlendirme Merkezi

Adres :

Çarşı Mah. Nezih Sok. No: 2/1 Yakacık İstanbul » Kartal

Sektör :

Yetkili Kişi :

Deniz Day

Web Sitesi :

E-Posta Adresi :

yakacikpsikoteknik@gmail.com

Whatsapp 1:

0 (532) 581 45 05

İstanbul Kartal’da çalışmalarına devam eden Öz Yakacık Psikoteknik Değerlendirme Merkezi birmilyonnokta.com üyesi işyerlerinden birisidir. Trafikte seyretmek ve çeşitli alanlarda şoförlük yapabilmek her şeyden önce uzmanlık gerektirir. Fakat sadece uzman olmak yetmez. Bunu belgelendirmek gerekir. Eğer yılların şoförü olsanız ve yetki belgeniz olsa yasal olarak bunu ispat edemezsiniz ve çeşitli yaptırımlara maruz kalırsınız.

Yasa gereği ticari araç kullanmak ve bu araçlarla yük ya da insan taşımak için psikoteknik belgenizin olması gerekir. Düzenli aralıklarla yenilenmesi gereken prikoteknik belgesi bakanlığın yetkilendirdiği kurumlar aracılığıyla, bazı eğitimlerden ve sınavlardan geçtikten sonra verilir. Kartal Psikoteknik Değerlendirme Merkezisektörünün öncü firmalarından birisi olarak bizler bakanlık onaylı, psikoteknik belgesi vermeye yetkiliyiz. Yıllardır pek çok müşterimizin ihtiyacına çözüm ürettiğimiz gibi hizmetlerimize aralıksız devam ediyoruz.

Lider eğitim kurumlarından birisi olarak sadece psikoteknik değerlendirme merkezi olarak görev yapmıyoruz. Aynı zamanda sürücü kursu hizmetlerimiz de devam ediyor. Yılların bilgi, birikim ve deneyimiyle aday sürücülerin gerek teknik gerekse pratik olarak eğitilmeleri, sınavlara hazırlanmaları ve bilinçli sürücüler olarak yollarda yer almalarına yardımcı oluyoruz. En yeni müfredatlara göre eğitimlerimiz, kayıtlarımız ve danışmanlıklarımız devam ediyor. Bu alanda pedagojik formasyonlarını almış, deneyimli, işini severek yapan ve empati odaklı bir ekibe sahibiz. Eğitimcilerimizin tamamı hem teknik derslerde hem direksiyon eğitimlerinde kişiye özel yol haritaları çizmekte, en kısa sürede en iyi sonuçlara ulaşmaya yardımcı olmaktadırlar.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR