• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Özada Sigorta

Adres :

İstiklal Mah. Reşadiye Cad. No: 8/121 Kat: 2 ( Yelkovan İş Merkezi ) Eskişehir » Odunpazarı

Sektör :

Yetkili Kişi :

İlker Özer

Web Sitesi :

E-Posta Adresi :

[email protected]

Whatsapp 1:

0 (554) 463 69 89

Özada Sigorta ailesi birmilyonnokta.com üyesi olarak hizmet vermektedir. Günümüzde sigorta yaptıran kişi sayısı giderek artıyor. İnsanlar sigorta yaptırmanın sağladığı avantajları görüyor ve bu avantajları yakından takip ediyor. Bu sayede insanlar sigorta yaptırmanın ne kadar faydalı olduğunu öğreniyor. Bizler de sigorta yaptırmak isteyen danışanlarımız için sigorta hizmeti veriyoruz.

Geçmiş yıllara göre günümüzde sigorta yaptıran kişi sayısı artış gösteriyor. Sigorta yaptırmak beraberinde birçok avantajı sağlıyor. Farklı alanlarda sigorta yapılıyor. Yapılan sigorta sayesinde insanlar maddi ve manevi kazanç sağlamış oluyor. Sigorta yaptırmak isteyenler güvenilir bir firmayla iletişime geçmelidir. Bizler uzun zamandır Eskişehir sigorta finans alanında hizmet veriyoruz. Aldığımız eğitim, kazandığımız tecrübe sayesinde doğru ve güvenilir hizmet sunuyoruz.

Yapılan sigortalar arasında en çok ilgi gören konut sigortası oluyor. Yapılarda güvenlik önlemleri eksiksiz alınsa da ufak bir aksilik nedeniyle ciddi kayıplar yaşanabiliyor. Yangın ve su basmasıyla birlikte hırsız girmesi durumunda yapılan sigorta fayda sağlıyor. Diğer bir sigorta ise araç sahipleri tarafından tercih ediliyor. Trafik sigortası sayesinde araç sahipleri trafikte yaşadığı aksiliklere kolaylıkla çözüm bulabiliyor. Farklı alanlarda yapılan sigortalar arasında sağlık sigortası, zorunlu deprem sigortası da yer alıyor. Deprem nedeniyle yapıya bir zarar geldiğinde yaşanan kayıp karşılanıyor. Sigorta yaptırmak hayat kurtarıyor. Sizler de hayatınızı güvende tutmak için firmamızla iletişime geçebilir, istediğiniz veya ihtiyacınız olan alanda sigorta yaptırabilirsiniz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR