• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Özalp Koltuk Döşeme Tasarım

Adres :

Pirireis Mah. 1112 Sok. Serkan Apt. Altı 29/b Mersin » Yenişehir

Sektör :

Yetkili Kişi :

Murat Özalp

E-Posta Adresi :

ozalpdoseme@hotmail.com

Whatsapp 1:

0 (535) 259 38 91

Mersin koltuk döşeme sektöründe kaliteli hizmeti ile dikkat çeken Özalp Koltuk Döşeme Tasarım, birmilyon.com üyesidir. Alanında uzman kadrosu ve yaptıkları tasarımlar ile de dekorasyon denince akla ilk gelen yerlerin başında gelmektedir. Bir evde ya da başka yaşam alanlarında koltuklar ve sandalyeler çok önemlidir. Zaman içerisinde modası geçmekte, eskiyebilmekte ya da yapılan dekorasyon değişikliklerinde ise uyumlu olmayabilmektedir. Bu durumlarda ise yeni bir koltuk takımı ya da sandalye takımı alınmasına gerek yoktur. Bunun yerine koltuk döşeme tasarımı yaptırmayı düşünebilirsiniz. Dilediğiniz renk ve kumaşı seçebilirsiniz. Sunduğumuz katalog içerisinde yer alan seçenekler arasından karar vermek hem kolay hem de çok zor olacak. Çünkü her biri çok özeldir.

Sizler istediğiniz renk ve kumaşı belirledikten sonra ekibimiz mobilyalarınızı teslim alarak boyutları belirleyerek en uygun şekilde gerçekleştirmektedir. Bu konuda içiniz çok rahat olsun. Firmamız için her şeyden önce sizlerin memnun olmanız ve mobilyalarınızı, sandalyelerinizi görünce mutlu olmanız gelmektedir.

Yatak başlıklarınızı da döşeme tasarımı yaptırabilirsiniz. Salondaki yemek masanız başta olmak üzere neler yapılabilir sorusunun yanıtını bulmak için yapmanız gereken sadece bizim ile iletişime geçmektir. Aklınıza takılan bütün noktaları ve merak ettiğiniz her şeyi sorabilirsiniz. Bu soruları yanıtladıkça bizlerde güç alarak daha da büyük bir aşk ile işimizi yapmaya devam etmekteyiz. Sizlerin hayallerini gerçeğe dönüştürene kadar da çalışmaktan da vazgeçmeyeceğiz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR