• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Ozan Cin Hair Art

Adres :

Yalı Mah. 6511. Sokak No: 5/c Atakent İzmir » Karşıyaka

Sektör :

Yetkili Kişi :

Ozan Cin

E-Posta Adresi :

ozancin@icloud.com

Whatsapp 1:

0 (506) 974 06 49

İzmir kuaför sektöründe faaliyet göstermekte olan firmamız; bölgemizin en nezih erkek kuaför salonlarından birisidir. Salonumuzda geleneksel Türk berberlik kültürünün kazandırmış olduğu disiplin anlayışını modernize ederek siz değeli müşterilerimize hizmet vermekteyiz. Dolayısıyla modern saç tasarımlarından geleneksel saç kesimlerine; farklı sakal modellerinden kişisel bakım ve kozmetik uygulamalarına kadar oldukça geniş bir hizmet yelpazesinde faaliyetlerimizi sürdürmekteyiz.

Salonumuzda makasındaki ustalığı ile sektörde tanınmış isimler siz değerli müşterilerimize hizmet sunmaktadır. Alanında profesyonel ve ulusal çapta gerekli eğitimlerden geçmiş kadromuz yüzünüze ve fiziksel özelliklerinize en uygun saç ve sakal kesimleri uygulamaktadır. Dolayısıyla saç tasarım ve still danışmalığı hizmetimiz de mevcuttur. Bununla birlikte son trend saç modellerini yakından takip etmekte ve uygulamaktayız.

Salonumuzun önceliği koşulsuz müşteri memnuniyeti odaklı hizmet anlayışıdır. Bu anlayışımız ekseninde hitap ettiğimiz müşteri kitlemizin beklentilerini en iyi şekilde karşılamak için elimizden gelen gayreti göstermekteyiz. Salonumuzda cilt bakımı, saç bakımı, pedikür, saç boyana işlemlerinin yanı sıra çocuk tıraşı hizmeti de ayrıca verilmektedir.

Salonumuzda haftanın yedi günü hizmet sunmaktayız. Bununla birlikte kullandığımız ürünler dermatologlar tarafından onaylı ve tavsiye edilen bakım ürünleridir. Salonumuz kendine güvenen ve bakımlı olmayı seven her kesime hitap etmektedir. Güler yüzlü ve alanında uzman ekibimiz ile hizmet kalitemizden taviz vermeden siz değerli müşterilerimiz için özel bir mekân olma yolunda emin adımlar ile ilerlemeye devam ediyoruz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR