• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Özarslan Işık Nakliyat

Adres :

Kastamonu Merkez Kastamonu » Merkez

Sektör :

Yetkili Kişi :

Muzaffer Özarslan

Web Sitesi :

E-Posta Adresi :

aydin37isi@gmail.com

Whatsapp 1:

0 (543) 813 01 41

Whatsapp 2:

0 (544) 376 47 10

Yıllardır evden eve nakliyat hizmetleri ile sizlerleyiz. Evden eve taşımacılık hizmetlerinde yıllardır verdiğimiz güvenceli hizmetlerle ilk tercihiniz olduk. Emanet ettiğiniz eşyaları işinde anlayışlı, titiz ve dikkatli bir çalışma ekibiyle taşıyoruz ve bu süreçte herhangi bir hasar görmemesine dair güvence veriyoruz. Sizlere eşyalarınızı aldığımız gibi teslim ediyoruz. Bir firma olarak yıllardır verdiğimiz hizmetlerle siz müşterilerimizin güvenini kazandık. Böylelikle geniş ve devamlı bir müşteri kitlesine hitap ettik. Halen de aynı prensiplerimizi devam ettirerek sizlere hizmet vermeye devam ediyoruz. Sizlerin memnuniyeti verdiğimiz hizmetlerin manevi olarak neticesini almak adına son derece önemlidir.

Kastamonu nakliyat hizmetleri ile yıllardır sizlerin huzurundayız. Her daim bizleri tercih ederek hizmet verdiğimiz sektörde öncü firmalar arasında yerimizi aldık. Sizlerin bizlere olan teveccühü ile her geçen gün büyüyen bir firma olmaya devam ediyoruz. Ticari bir kazancın ötesinde özverili hizmet anlayışı ile yolumuza emin adımlarla devam ediyoruz. Bir telefon kadar sizlere yakın olan firmamız her daim hizmetinizdedir.

Bizler tercih etmeniz içi aradaki engelleri kaldırmak ve müşteri memnuniyetini sağlamak adına bütçenize hitap eden uygun fiyatlar ve ödeme koşulları ile sizlerin hizmetindeyiz. Bölgemizde verdiğimiz güvenceli hizmetlerle adımızdan çokça söz ettirmeye devam ediyoruz. Sizlerin bizlere olan teveccühlerine daha iyi hizmetler sunarak karşılık vermeye gayret gösteren bir firma olarak istikrarlı bir şekilde sizlerin hizmetinde olmaya devam ediyoruz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR