• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Özavcılar Oto Aksesuar&tunıng

Adres :

Yeni Sanayi Sitesi Ana Caddesi Antakya Hatay Hatay » Antakya

Sektör :

Yetkili Kişi :

Yusuf Avcı

E-Posta Adresi :

yusufavci_@hotmail.com

Whatsapp 1:

0 (544) 470 63 36

Arabalarımız çok önemli. Çoğu zaman trafikte arabamızda geçirdiğimiz uzun zamanları evimizdeki koltukta geçirmiyoruz. Arabalarımız adeta diğer evimiz. Evimizin rahatlığı ve konforu da bizim için çok önemli. Arabalarımızda geçirdiğimiz zamanda rahatsız bir koltuğun bizi birçok sağlık sorunuyla karşılaştırdığını biliyoruz. Tüm bu amaçlarla, arabaya dair koltuktan paspasa her şeyi sizlerle buluşturuyoruz. Oto aksesuar konusunda zengin yelpazeye sahip firmamız çalışmalarına devam etmektedir. Özavcılar Oto Aksesuar&tunıng olarak hizmetlerimizden sizlere hızla bahsetmek istiyoruz.

Aksesuar ve dizayn konusunda uzman firmamız arabaya özgü birçok özel hizmeti sağlamaktadır. Oto cam film, araç kılıfı, far, aksesuar çeşitleri, oto paspası vb. gibi birçok araba ürününü bulabileceğiniz firmamız her zaman hizmetinizdedir. Araç temizlik deterjanları, jantlar, araç içi pusetler ve dahası her şeyi size tek bir adreste sunmaktayız. Aracınıza birebir uyguladığımız hizmetler her zaman aracınızı koruyarak sürmektedir. Kullandığımız ürünler ve kaliteleri denetlenmiştir. Size en kaliteli ve güvenilir hizmeti sağlamanın gayreti içerisindeyiz. Arabanızda uzman bakış açısı için doğru adres firmamızdır.

En uygun fiyatlara gerçekleştirdiğimiz hizmetlerimiz ile Hatay oto aksesuar ve modifiye sektöründe en önde yer almaktayız. Hizmet kalitemiz ile en iyi fiyatları birleştirerek sizlere aradığınız araç konforunu sunmaktayız. Firmamız işinde öncü personeli ile her zaman tam bilgili ve gerçek bir hizmet sunmaktadır. Sektördeki bu başarılı yolculuğumuzda yanımızda olan araç sahiplerimizin, uzun yollarda her zaman yanında olmaya devam etmekteyiz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR