• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Özbey Tekel Shop

Adres :

Altayçeşme Mahallesi Atatürk Caddesi No: 65/a Maltepe/istanbul İstanbul » Maltepe

Sektör :

Yetkili Kişi :

Özgür Özbek - Erhan İçel

E-Posta Adresi :

-

Whatsapp 1:

0 (552) 552 45 05

Whatsapp 2:

0 (544) 597 19 70

Özbey Tekel Shop işletmemiz ile İstanbul Maltepe’de faaliyet gösteriyor, uzun yılların bilgi, birikim ve deneyiminin her geçen gün daha fazla kişiye ulaştırmak, daha geniş kitleleri ayrıcalıklı müşterilerimiz arasına dahil etmek için çalışıyoruz. Yıllar önce bölgemizin en çok tercih edilen alışveriş noktalarından birisi olmak hedefiyle yola çıktık. Kısa sürede hizmet kalitemizi ortaya koyarak dikkat çekmeyi başardık. Bir gelen müşterimizin devamlı tercih noktası olduk. Bu da bizi hedefimize ulaştırdı. Fakat bizler başarılarımızı yeterli saymayarak hep daha fazlasını hep daha iyisini yapmaya çabalıyor, yolumuza emin adımlarla ilerliyoruz.

İstanbul alışveriş sektöründe önceliğimizi koşulsuz şartsız müşteri memnuniyetine veriyoruz. Değerli müşterilerimizin isteklerini emir telakki ediyor, her ne gerekiyorsa en iyilerinden, en güzellerinden karşınıza çıkarıyoruz. Çok geniş bir ürün yelpazesi sunarken tamamının en seçkin markalardan olmasını, taze olmalarınızı, lezzetli olmalarını öncelik kabul ediyoruz. Sizlere en az sizler kadar değer veriyor, aradığınız bütün şarküteri ve tekel ürünlerine işletmemizde ulaşabilmenizi sağlıyoruz.

Özbey Tekel Shop olarak yenilikçi ve dinamik bir konsepte sahibiz. Çünkü alanımızda her gün yeni gelişmeler oluyor. Yeni markalar pazara giriyor, yeni ürün grupları ortaya çıkıyor. Elbette müşterilerimizin bütün bu yeniliklerden haberdar olmaya hakları var. Biz de bunun için dünya standartlarında çözümler geliştiriyor, alanımızla alakalı ortaya çıkan en son yeniliklerin kısa sürede işletmemizde hayat bulmasını sağlıyoruz. 7/24 kaliteyi uygun fiyata sunuyoruz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR